نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
  2. برگزیده
موسیقی

تکذیبیه حضور محسن چاوشی در رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج؛ بسیار خشمگینم

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
تکذیبیه حضور محسن چاوشی در رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج؛ بسیار خشمگینم

آخرين خبر/ اختتاميه دومين رويداد سراسري توليد محتواي ديجيتال بسيج طي مراسمي در مجتمع پنج آذر با حضور سردار شکارچي سخنگوي ارشد نيروهاي مسلح و سردار سپهر و جمعي از خانواده هاي شهدا برگزار شد.در اين مراسم برگزيدگان بخش هاي مختلف اين رويداد جوايز خود را دريافت کردند. آمنه سادات ذبيح پور در اين مراسم از بين پنج کانديداي معرفي شده به اين رويداد به عنوان نفر اول برگزيده شد. اسامي کانديداهاي انتخاب شده در اين رويداد: حاج محمودکريمي، حجت الاسلام محمد مداح، حجت الاسلام عليرضا پناهيان، محسن چاوشي و آمنه سادات ذبيح پور بود.

پس از اين اتفاق محسن چاوشي با بيانيه اي شديداللحن حضور در اين رويداد را تکذيب کرد و گفت: «هر تلاشي براي «مصادره به مطلوب» يک اسم/ جريان/ يا حتي يک رويداد، تلاشي مذبوحانه و بي اثر است که در پمپاژ اخبار در عصر معاصر، بيشتر شبيه يک شوخي خنده دار است.

احترام من به همه آدم ها در همه اين سالها بوده و هست. همه تفکرها، جريان‌ها و نگاه ها براي من محترم اند اما اين سبک لجن پراکني ها را به همين ميزان احترام، نامحترمانه و حتي گستاخانه پاسخ ميدهم. من، «محسن چاوشي» بي خبر از اين رويداد و بي اجازه و رضايت، وارد اين بازي شده ام و حالا از اين ميزان سوء استفاده، خشمگينم.
براي مردم و ايران و همه دغدغه هايش مي‌خوانم و تا ابد صداي محرومان و همين مردم خواهم ماند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره