نماد آخرین خبر

دبیر سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شد

منبع
مهر
بروزرسانی
دبیر سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شد

مهر/حسن رياحي به پيشنهاد رييس شورا و تأييد شوراي سياستگذاري سي و ششمين جشنواره موسيقي فجر و با حکم معاون امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به عنوان دبير اين دوره جشنواره موسيقي فجر منصوب شد.
به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي معاونت امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، حسن رياحي با صدور حکمي از سوي معاون هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به عنوان دبير سي و ششمين جشنواره موسيقي فجر منصوب شد.

سيد مجتبي حسيني در حکم حسن رياحي به عنوان دبير سي و ششمين جشنواره موسيقي فجر نوشته است:

«نظر به حسن سوابق و تجربيات ارزشمند جنابعالي و تأييد اعضاي محترم شوراي سياستگذاري جشنواره موسيقي فجر، به موجب اين حکم به عنوان دبير سي و ششمين جشنواره بين المللي موسيقي فجر منصوب مي‌شويد.


اميد است تجربه سال‌ها فعاليت هنر و سابقه مديريتي حضرتعالي در کنار حمايت‌هاي شوراي سياستگذاري و هنرمندان موسيقي، زمينه برگزاري باشکوه اين دوره از جشنواره را فراهم آوريد.»

بر اساس آيين نامه جشنواره، شوراي سياستگذاري، وظيفه بررسي و تصويب راهبردها، تعيين رويکردهاي کلان و تصويب کليات جشنواره را برعهده دارد و دبير جشنواره با تاييد شورا معرفي مي‌شود.

حسن رياحي پيش از اين نيز دوره‌هاي نوزدهم تا بيست و يکم و دوره‌هاي بيست و ششم تا سي و يکم، دبير جشنواره بين المللي موسيقي فجر بوده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar