نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
  2. مهم
موسیقی

آخرین خبرها از وضعیت جسمانی استاد شجریان

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
آخرین خبرها از وضعیت جسمانی استاد شجریان

آخرين خبر/ از دقايقي پيش خبرهاي ضد و نقيض از شرايط جسماني استاد محمدرضا شجريان در فضاي مجازي و حتي صدا و سيما در حال انتشار است که بعضي ادعاي فوت ايشان را کرده و بعضي ديگر آن را تکذيب کرده اند. با اين حال بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسيقي در واکنش به شايعات منتشر شده درباره درگذشت استاد محمدرضا شجريان نوشت:

«‏اينجاست که بايستي احترام گذاشت به حريم خصوصي خانواده استاد ‎محمدرضا شجريان. سکوت خانواده استاد اما تلخ است و بر نگراني ها مي افزايد. يک قانون مهم: «هيچ کس جز خانواده شجريان توانايي و صلاحيت اعلام رسمي هر خبري را ندارد». 
آخرين خبر: 
آوا مشکاتيان: وضعيت استاد تغييري نکرده است.»

توضيحات دکتر عباسي، پزشک معالج استاد شجريان در خصوص آخرين وضعيت درماني ايشان

پزشک معالج استاد شجريان: خبرهاي منتشرشده درباره به کما رفتن و درگذشت او را تاييد نمي‌کنم

ايسنا نوشت: يکي از پزشکان معالج محمدرضا شجريان ـ با بيان اينکه هم اينک در بخش مراقبت هاي ويژه بالاي سر اين هنرمند است، تاکيد کرد که خبرهاي منتشرشده درباره به کما رفتن و درگذشت او را تاييد نمي کند.

با اعلام خبر بستري شدن دوباره محمدرضا شجريان و اطلاعيه بيمارستان جم که از مردم تقاضا شده بود براي بهبودي اين هنرمند، دعا کنند در چند ساعت گذشته خبرهايي مبني بر به کما رفتن و درگذشت استاد آواز ايران منتشر شده بود که خبرنگار ايسنا در تماس‌هايي در چند دقيقه پيش با حسن عباسي عضو تيم معالج وي صحت و سقم اين خبرها را جويا شد.
دکتر حسن عباسي با نادرست خواندن اين خبرها تاکيد کرد، استاد آواز ايران با وجود شرايط بحراني وضعيت جسماني، در کما نيست.
عضو تيم پزشکان معالج استاد آواز ايران در توضيح اين مطلب گفت: شايد زماني که شب گذشته يکي از همکاران، ايشان را ويزيت کرده‌اند، استاد به علت استفاده‌ي داروهاي آرامبخش در خواب بوده‌اند. ولي ايشان در حال حاضر در کما نيستند.
اين پزشک همچنين ديگر موارد جسماني عنوان شده درباره محمدرضا شجريان از جمله کاهش فشار خون و عفونت شديد در ناحيه بدن و کيسه صفرا، بستري بودن در بخش ICU، افت شديد پلاکت خون و سطح هوشياري ۵ را تأييد کرد.
خبرنگار ايسنا دقايقي پيش نيز بار ديگر با دکتر عباسي تماس گرفت که وي اتفاق جديد در اين زمينه را تاييد نکرد.

تشريح آخرين وضعيت محمدرضا شجريان توسط پزشک معالج

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar