نماد آخرین خبر

آلبوم «در پرده ی پیدا» از آرش آقایی منتشر شد

منبع
موسيقي ايرانيان
بروزرسانی
آلبوم «در پرده ی پیدا» از آرش آقایی منتشر شد

موسيقي ايرانيان/ «در پرده ي پيدا» تازه ترين اثر ساخته آرش آقايي ست که در قالب ۷ قطعه بي کلام با تکنوازي عود و دونوازي عود و کوبه اي ساخته و پرداخته شده است.

آلبوم عودنوازيِ «در پرده ي پيدا» به آهنگسازي آرش آقايي، توسط مؤسسه فرهنگي و هنري پژواک آواي معاصر راهي بازار موسيقي شد.

به گزارش «موسيقي ايرانيان»، «در پرده ي پيدا» تازه ترين اثر ساخته آرش آقايي ست که در قالب ۷ قطعه بي کلام به عناوين «پيش درآمد»، «درآمد»، «چهار مضراب»، «عراق»، «ضربي عراق»، «فرود» و «رنگ» ساخته و پرداخته شده است.

در اين اثر که با تنظيم هاي تکنوازي عود و دونوازي عود و کوبه اي اجرا شده، آرش آقايي آهنگسازي و نوازندگي عود را بر عهده داشته و بنان گلکار با نوازندگي سازهاي کوبه اي او را همراهي کرده است.

آرش آقايي درباره اثرش مي‌گويد: «آلبوم در پرده‌ي پيدا مجموعه‌اي است از ساخته‌ها، نوشته‌ها و بداهه‌نوازي‌هايي که به مدت شش سال ترجيع‌بند ذهني‌ام بوده‌اند و در طول اين زمان به رغم درگيري با تجربه‌هاي متعدد و متفاوت، آنها را به طور موازي در پس ذهن نگاه داشته‌ام.»

اين سومين اثر رسمي از آرش آقايي است که در اختيار مخاطبان قرار مي گيرد.

شايان ذکر است که آلبوم عودِ «در پرده ي پيدا» به آهنگسازي آرش آقايي، از سوي پژواک آواي معاصر منتشر شده و علاقمندان مي توانند نسخه هاي فيزيکي و ديجيتال آن را از مراکز و وبسايت هاي معتبر موسيقي تهيه نمايند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar