هنر آنلاين/ خواننده پاپ مي‌گويد کساني که وضع مالي خوبي دارند و يا با يک تهيه‌کننده کار مي‌کنند، کارهاي خود را تبديل به آلبوم مي‌کنند ولي اين کار براي آن‌ها فقط جنبه تبليغاتي دارد.
 
حسين زمان خواننده موسيقي پاپ درباره فعاليت اين روزهاي خود گفت: من فعلاً در قرنطينه هستم. البته از قبل چند کار مختلف داشتم که الآن دارم آن‌ها را پيگيري مي‌کنم. يک ترانه به نام «تو آسمانم باش» سروده آقاي ياغي‌تبار را به مرحله آهنگسازي رسانده‌ام که تنظيم آن را آقاي انوشيروان تقوي انجام داده است.

وي در رابطه با ساير فعاليت‌هايش افزود: يکي دو کار نيز از قبل داشتم که سروده‌هاي داوود رحمت‌اللهي و آهنگسازي رادين است. اين آثار هنوز ضبط نشده‌اند و فعلاً دوستان دارند روي آهنگ و تنظيم آن کار مي‌کنند. اين‌ها کارهايي است که از قبل کليدش زده شده بود. اجراهاي زنده هم که فعلاً تعطيل است.

اين خواننده با اشاره به اين که در حال حاضر هيچ‌کس به فکر توليد و انتشار آلبوم نيست، عنوان کرد: انتشار آلبوم توجيه اقتصادي ندارد. دوستاني که وضع مالي خوبي دارند و يا با يک تهيه‌کننده کار مي‌کنند، کارهاي خود را تبديل به آلبوم مي‌کنند ولي اين کار براي آن‌ها فقط جنبه تبليغاتي دارد. کپي رايت هم در مملکت ما وجود ندارد و دوستان هنرمند ما به ندرت آلبوم توليد مي‌کنند.

حسين زمان در پاسخ به اين سؤال که آيا حاضر است در صورت مهيا شدن شرايط کنسرت برگزار کند، اظهار داشت: قطعاً اين کار را انجام خواهم داد. من پس از 17 سال ممنوعيت توانستم مردادماه سال 1398 اولين کنسرت خودم را در تهران برگزار کنم و پس از آن به شرايط کرونا خورديم و تمام برنامه‌هايي که داشتم لغو شد. اگر شرايط مهيا شود کنسرت‌ها را از سر مي‌گيرم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar