ايسنا/ پنج شنبه هفدهم تيرماه، مجله زنده موسيقي «دانگ» در گفت و گو با مدير هنري آلبوم جديد همايون شجريان و فردين خلعتبري، به بررسي اين اثر خواهد پرداخت.
اسماعيل باستاني تهيه کننده و مجري اين برنامه افزود: اين هفته با رضا موسوي مدير هنري درباره آلبوم جديد فردين خلعتبري و همايون شجريان و با همايون نصيري درباره کليت دنياي موسيقي و وضعيت موسيقي در روزهاي کرونايي گفت و گو خواهيم کرد.
وي ادامه داد: در برنامه «دانگ» موسيقي هاي داراي مجوز وزارت ارشاد به علاقه مندان معرفي مي شود و در بخش کارشناسي و تحليل به گفت و گوي ويژه با خوانندگان، موسيقيدانان، نوازندگان و ترانه سرايان مي پردازيم.

برنامه «دانگ» راديو نمايش که پيش از اين «نوباب» نام داشت به شيوه مطالبه گر از مردم دعوت مي کند تا به آثار خوب موسيقي گوش دهند. اين برنامه شامل بخش هايي چون «موزيک باز»، «سازباز»، «نغمه ساز»، «پيکان جوانان»، «پياده رو» و «بخش ميداني» است.

مجله موسيقي زنده «دانگ» توليد گروه برنامه هاي مستند و ترکيبي راديو نمايش به تهيه کنندگي و اجراي اسماعيل باستاني و با حضور نوژان حيدري مجري و کارشناس، پنج شنبه ها ساعت ۱۸:۰۰ به صورت زنده از راديو نمايش پخش مي شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar