ايسنا/ آلبوم ايراني «صداها و پل‌ها» با صداي عليرضا قرباني و آهنگسازي احسان مطوري، به فهرست پرفروش‌هاي سايت موسيقي بيلبورد راه يافت.

پس از گذشت يک هفته از انتشار آلبوم «صداها و پل‌ها» با آهنگسازي احسان مطوري، نشريه تخصصي بيلبورد، در بين ۱۵ اثر پرفروش در ژانر «موسيقي کلاسيکال کراس اور» (Classical cross over albume)، اين آلبوم ايراني را در جايگاه سيزدهم معرفي کرده است؛ ضمن اينکه احتمال مي رود اين اثر طي هفته‌هاي آتي به جايگاه‌هاي بالاتري در اين چارت دست پيدا کند و يا در همين بخش باقي بماند.
بيلبورد يک مجله هفتگي در حوزه موسيقي است که چندين جدول معتبر رده بندي را براي رسانه ها و علاقمندان به موسيقي پشتيباني مي‌کند. معيار ارزيابي اين جدول براي رتبه‌بندي آهنگ‌ها بر پايه ميزان فروش فيزيکي، فروش ديجيتالي و پخش راديويي است.
آلبوم موسيقي «صداها و پل‌ها» به آهنگسازي احسان مطوري با همراهي حدود ۱۰۰ موسيقيدان از سراسر جهان ساخته شده‌ است و در ۲۵ تيرماه ۱۴۰۰ (۱۶ جولاي ۲۰۲۱) منتشر شده است.
اين پروژه با حضور عليرضا قرباني به عنوان خواننده اصلي و با همکاري حدود ۱۰۰ موزيسين و ۹ خواننده، در ۲۰ استوديو از سراسر دنيا با ساخت ۹ قطعه موسيقي به انجام رسيده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar