ايرنا/ آلبوم موسيقي "صداها و پل‌ها" که با صداي عليرضا قرباني و آهنگسازي احسان مطوري ساخته و ۲۶ تير امسال در سطح جهان منتشر شد، طي کمتر از دو هفته رتبه سيزدهم جدول هفته‌نامه آمريکايي بيلبورد از ۱۵ آلبوم پرفروش جهان در سبک کلاسيک کراس اوور را از آن خود کرد.  

گردآوري آلبوم صداها و پل‌ها با حضور عليرضا قرباني به عنوان خواننده اصلي و با همکاري حدود ۱۰۰ نوازنده و ۹ خواننده، در ۲۰ استوديو از سراسر دنيا و با ساخت ۹ قطعه موسيقي به انجام رسيد با اين ماموريت که صلح و آرامش را در جهان گسترش دهد.

از بين صد موسيقيداني که با اين پروژه همکاري کردند ۲۰ نفر ايراني بودند و باقي همه غيرايراني؛ از اين جمع، پنج نفر برنده جايزه گرمي، پنج نفر نامزد جايزه گرمي و يک نفر هم نامزد جايزه اسکار بودند. 

مجله بيلبورد که در سال ۱۸۹۴ ميلادي تاسيس شد، يکي از قديمي‌ترين و معتبرترين مجلات موسيقي در جهان است. اين مجله بيشتر به جدول‌هايي که از برترين‌هاي اين صنعت منتشر مي‌کند، شناخته مي‌شود. بيلبورد اولين جدول موسيقي خود را در سال ۱۹۳۶ منتشر کرد و امروزه جداول مختلفي را براي معرفي برترين‌ آهنگ‌ها و آلبوم‌هاي موسيقي در سبک‌هاي مختلف منتشر مي‌کند.

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar