ايسنا/ دفتر موسيقي معاونت هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در دو هفته نخست شهريورماه مجوز ۱۶۶ تک آهنگ و ۱۴ آلبوم را صادر کرده است.

آلبوم "راه شيراز" به خوانندگي محمدذاکر حسين و به سفارش سازمان فرهنگي شهرداري شيراز که محتوايي پژوهشي در راستاي احيا، حفظ و اشاعه موسيقي و ادبيات عامه شيراز دارد، از جمله آلبوم‌هايي است که در نيمه نخست شهريور مجوز دريافت کرده است.

همچنين آلبوم "سپند دل" به خوانندگي وحيد تاج و آهنگسازي محمدرضا عزيزي با اشعاري از هوشنگ ابتهاج، دکتر محمدرضا شفيعي کدکني، رهي معيري، زنده ياد افشين يداللهي... و آلبوم "دورت بگردم ايران" به آهنگسازي مسعود نکوئي اثري از گروه کُر کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان کرمان شامل قطعاتي با موضوع ايران‌شناسي و اقوام ايراني به صورت کرال ارکسترال و با عنوان کنسرت کتاب که به منظور آشنايي کودکان با اقوام و شهرها توليد شده است، در دو هفته نخست اين ماه مجوز گرفته اند.

مجوز آلبوم "وطن دردت به جانم" به خوانندگي رضا رضايي پايور و سرپرستي و آهنگسازي اميد داورزني توسط گروه موسيقي اميد نو که شامل قطعاتي در مدح و ستايش وطن است، نيز در نيمه نخست شهريور ماه صادر شده است.
براي اين آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختيار مالک اثر است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar