آخرین خبر/پست اینستاگرامی علی قمصری :

امسال ، در دشوارترین شرایط ، «تار ایرانی» ، به زندگی من برکت معنوی بسیاری بخشید. در روز تولدم ، بهترین کاری که در توانم هست ، پیشکش کردن قطعه ی مورد علاقه ام است. «تارایرانی» در رفسنجان ، با پیش درآمد ابوعطای استاد لطفی آغاز و با بداهه نوازی ادامه پیدا کرد. 
یک سال از روز تولدم دورتر شدم اما یک سال به مرگ نزدیکتر ، نه. شادی و سرزندگی عجیبی در خود حس می کنم. رابطه ام با خانواده زیباتر شده ، خلوتم را بیشتر از قبل یاد گرفته ام ، از همنشینی با دوستانم بیشتر از قبل لذت می برم و شما را بیشتر از قبل دوست دارم. دشنام ها را هم با لبخند بیشتری می شنوم. 
روز تولد به خودی خود اهمیتی ندارد. اینکه در آن روز چه حسی داریم مهم است. نه حسرت سال‌های سپری شده را می خورم و نه از کم شدن سال های پیش رو ترس دارم. 
در سال گذشته فقط یک اتفاق توانست مرا بشکند که خدارا شکر آن را نیز با سازم تاب آورده ام. انقدر امروز شادی کودکانه ای دارم که قول می دهم اگر در کنارم بودید نمی گذاشتم راحت یک جا بنشینید. می دانم متن امروزم کمی هیجانی است. اما ویرایشش نمی کنم تا شادی کودکانه ام از لابه لای کلمات خود را به شما برساند. بیایید چند دقیقه با هم برقصیم....

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar