آخرین خبر/ محمد اصفهانی خواننده کشورمان در پیج شخصی خود در مورد شروین حاجی پور نوشت:

سلام از خبر دستگیری شروین عزیز که دوست و هنرجویم در مسابقه عصر جدید بود بسیار متاثر و غمگین شدم. شروین جوانی فوق العاده با استعداد و معصوم و خجالتی و با احساس بود. همین طور از بازداشت سرکار خانم مونا برزویی اظهار تاسف می کنم. این هنرمندان، شریک و مونس تنهایی ها و خلوت مخاطبین خود هستند و با احساس خدادادی، تلطیف کننده بن بست ها و تنگناهای روحی دوستداران شان... بیش از این گناهی نباید بر آنها نوشت. ما همه فرزندان ایرانیم و شرح صدر و خلق و منش عظیم، ایجاب می کند هوای همدیگر را داشته باشیم. خداوند هم که مظهر تمام و کمال قدرت و جلال است رحمتش عام و خاص است و بر غضبش سبقتی فراوان دارد.
چند شب پیش مورخ ششم مهر هزار و چهار صد و یک، در اخبار بیست و سی شبکه دوم سیما، گزیده ای از کپشن پست قبلی اینجانب مرتبط با حوادث اخیر ارائه و تحلیل شد که به خاطر تلخیص، مشمول نقص در انتقال مطالب شده و از این باب، موافق عهد امانت در نقل قول نبوده موجب سوالات و ابهاماتی شد... کسانی که تمایل دارند به متن کامل کپشن مذکور دسترسی پیدا کنند می توانند به مطالب نگاشته شده ذیل پست قبلی در همین صفحه مراجعه فرمایند.
در پایان، بخشی از ترانه "کلافه گی" را که از کارهای مصوب آلبوم آینده است به مردم عزیز ایران تقدیم می کنم. امیدوارم برای شما آرامش و خیر به ارمغان آورد. محمد اصفهانی/ هشتم مهر هزار و چهارصد و یک.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar