باشگاه خبرنگاران/ مدیر گروه BTS با انتشار یادداشتی از طرفداران کره‌جنوبی خواست تا با همراهی از جین به دلیل رفتن به سربازی، از مراجعه به سایت خودداری کنند.

به گزارش ورایتی، بیگ‌هیت، مدیریت گروه BTS بیانیه‌ای صادر کرده و از طرفداران پروپاقرص کره‌جنوبی خواسته که «لطفاً از مراجعه به سایتی که جین در اواخر این ماه برای خدمت اجباری معرفی می‌شود، خودداری کنید». 

این شرکت در ۵ دسامبر یادداشتی را در سایت WeVerse بارگذاری کرد و از طرفداران خود خواست که توجه داشته باشند روز ثبت‌نام جین هیچ گونه رویداد رسمی برگزار نخواهد شد. زیرا مراسم ورودی فقط برای کارکنان نظامی و خانواده‌هایشان است. 

در این یادداشت آمده است: «به منظور جلوگیری از هر گونه مشکلی که ممکن است از شلوغی ایجاد شود، از طرفداران می‌خواهیم از مراجعه به سایت خودداری کنند. در مقابل، از شما می‌خواهیم سخنان محبت‌آمیز  و خداحافظی خود را در دلتان نگه دارید».

آن‌ها همچنین به ارتش توصیه کردند که تحت تأثیر فروش غیرمجاز کالا یا فروش بلیت قرار نگیرد که منجر به استفاده غیرقانونی از IP هنرمند و سود از سربازی جین شود. 

همچنین اشاره شده که اگر در این زمینه تلاشی صورت بگیرد، اقدام قانونی خواهند کرد. در پایان یادداشت آمده است: «ما از شما تا پایان خدمت سربازی و بازگشت جین تقاضای ادامه محبت و حمایت داریم». «شرکت ما تلاش خواهد کرد تا هر گونه حمایتی را که او نیاز دارد در این مدت ارائه دهد». 

طبق اعلام قبلی، جین ۳۰ ساله در تاریخ ۱۳ دسامبر به عنوان اولین نفر از هفت ستاره BTS در خدمت اجباری ۱۸ ماهه کره جنوبی ثبت‌نام می‌کند و آموزش خود را آغاز خواهد کرد. اگرچه ممکن است مدت خدمت از عضوی به عضو دیگر متفاوت باشد. در آن زمان کمپانی بیگ‌هیت اشاره کرد که این گروه در حدود سال ۲۰۲۵ پس از تکمیل عضویت این هفت نفر، دوباره تشکیل جلسه خواهد داد.

در اوایل سال جاری، این گروه اعلام کرد که برای تمرکز بر حرفه انفرادی خود استراحت کوتاه خواهند کرد که امسال جی هوپ در لولاپالوزا (جشنواره موسیقی) اجرایی را آغاز کرد. از آن زمان، چندین عضو گروه پروژه‌ها و تک‌آهنگ‌های فردی منتشر کرده‌اند. از جمله جین که اولین قطعه انفرادی خود را با عنوان «فضانورد» ثبت کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar