ایران آرت/ کمپانی بیگ هیت در بیانیه خود آهنگ جدید این گروه را به عنوان آهنگی برای قدردانی اعضای گروه از آرمی‌ها معرفی کرده است.

گروه بی تی اس در آستانه دهمین سالگرد تاسیس خود است. به همین مناسبت کمپانی بیگ هیت خبر انتشار یک آهنگ جدید از این گروه را اعلام کرده است. این آهنگ «Take Two» نام دارد.

این کمپانی خبر انتشار آهنگ جدید و جزئیات آن را در شبکه اجتماعی «Weverse» به اشتراک گذاشته است.

همچنین اعلام شده که هر هفت عضو این گروه در این آهنگ حضور خواهند داشت.

به گزارش وقت صبح، این در حالی است که دو عضو بزرگتر این گروه، جین و جیهوپ، در حال حاضر خدمت سربازی اجباری خود را می‌گذرانند.

بی تی اس و آرمی‌ها هر سال در ماه ژوئن سالگرد تاسیس این گروه را در مراسمی به نام «بی تی اس فِستا» این مناسب را جشن می‌گیرند.


آهنگی جدید برای تشکر از آرمی‌ها!

کمپانی بیگ هیت در بیانیه خود آهنگ جدید این گروه را به عنوان آهنگی برای قدردانی اعضای گروه از آرمی‌ها معرفی کرده است.

این کمپانی همچنین افزود: «ما صمیمانه از آرمی‌ها قدردانی می‌کنیم. شما با عشق بی پایان و حمایتتان دهمین سالگرد گروه را امکان پذیر کردید. امیدواریم این آهنگ جدید برای شما به هدیه‌ای ارزشمند از طرف بی تی اس تبدیل شود.»

گروه بی تی اس همچنین یک جدول زمانی رنگارنگ، در قالب یک بازی تخته‌ای، برای رویدادهای سالگرد امسال به اشتراک گذاشت. به گزارش وقت صبح، مراسم‌های این گروه از تاریخ 31 می آغاز می‌شود محتواهایی جدیدی از این گروه در 2 تا 3 ژوئن و 7 تا 13 ژوئن منتشر خواهد شد.بی تی اس همچنین رویدادهایی را برای تاریخ‌های 14، 16 و 17 ژوئن برنامه ریزی کرده است.

بی تی اس همچنین پرتره گروهی خود برای 10 سالگی گروه را نیز منتشر کرده است. این عکس هفت عضو گروه را در دریایی از جعبه‌های هدیه بنفش به تصویر کشیده است.

این عکس جلوه‌ای جدید برای گروه بی تی اس است. اعضا هر سال برای عکس گروهی کت و شلوارهایی هماهنگ می‌پوشیدند

 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar