logo
  1. برگزیده
سیاسی

واکنش مدیر مسئول روزنامه کیهان به وقوع حادثه برای بالگرد رئیسی

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
واکنش مدیر مسئول روزنامه کیهان به وقوع حادثه برای بالگرد رئیسی

خبرآنلاین/ مدیر مسوول روزنامه کیهان گفت: همه کسانی که آیت‌الله رئیسی را می شناسند به خوبی می دانند که عقربه قطب‌نمای زندگی ایشان به سمت خداوند تبارک و تعالی بوده است و دغدغه مردم را داشته‌اند و ان شاالله به سلامت برمی گردند.
حسین شریعتمداری، یکشنبه شب در گفت وگوی تلویزیونی با اشاره به برخی اخبار و گزارش های ضد و نقیض از حادثه برای بالگرد حامل رئیس جمهور و همراهان وی بیان کرد: این اخبار دغدغه ها را بیشتر کرد و خوشبختانه تذکرات کافی داده شد که مردم خبرها را فقط از کانال های رسمی و شناسنامه دار دنبال کنند.

وی با بیان اینکه، این اتفاق، اتفاق سختی است، گفت: خبر این سانحه که به مردم رسید همه دست ها به دعا بلند شده و اشک ها به گونه ها دوید و در همان حال شاهد بودیم که ندای ملکوتی «امن یجیب» و دعای توسل مردم در فضای کشور پیچید.

مدیر مسوول روزنامه کیهان اظهار امیدواری کرد که انشا الله هر چه زودتر شاهد اخبار خوشی از سلامت رئیس جمهور محترم و همراهان وی باشیم.

شریعتمداری با ذکر خاطره ای از آیت الله رئیسی هنگامی که وی متولی حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) بودند، افزود: آقای رئیسی می گفتند که هر شب همه آن مواردی که به نظرم می رسد باید انجام بدهم را یادداشت برداری و یک لیست تهیه و سپس فردا صبح خدمت امام رضا(ع) سلام عرض می کنم.

شریعتمداری ادامه داد: ایشان در نگاهی لطیف و خداپسندانه به امام رضا(ع) عرض می کردند یا امام رئوف دستور شما این است که ما تدبیر کنیم، بنابراین بنده در حد بضاعت خود تدبیر کردم اما تقدیر با خداوند تعالی، از این رو از شما می خواهم که آن چیزهایی را که بنده نوشتم و لازم است انجام دهم زمینه انجام آنها را فراهم کنید و آن بخش هایی که نباید انجام دهم و به مصلحت نیست را از لیست و بلکه از پیش راه جدا کنید.

وی همچنین گفت: همه کسانی که آیت الله رئیسی را می شناسند به خوبی می دانند که عقربه قطب نمای زندگی ایشان به سمت خداوند تبارک و تعالی بوده و دغدغه مردم را داشته اند و انشاالله که به سلامت برمی گردند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر