نماد آخرین خبر

سردار فدوی: با مشارکت حداکثری در انتخابات، دشمن جرأت اقدام علیه ایران ندارد

منبع
سپاه نيوز
بروزرسانی
سردار فدوی: با مشارکت حداکثری در انتخابات، دشمن جرأت اقدام علیه ایران ندارد

سپاه نیوز/ جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه آمریکا ذاتش دشمنی با جبهه حق است، گفت: با مشارکت حداکثری دشمن جرأت نمی‌کند اقدامی علیه ما انجام دهد.

دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در گفت‌وگویی اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی همه مردم درگیر کار جهادی هستند، بسیج یعنی همه مردم و همه مردم در تمام زمینه‌ها برای خدمت تلاش می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: سپاه پای کار است و در زمان شهید رئیسی اقدامات بزرگی انجام شد امید است بتوانیم ادامه دهنده راه او باشیم.

سردار فدوی گفت: در ۴۵ سال گذشته همه دشمنی‌های شیطان بزرگ آمریکا بر اثر اشتباه محاسباتی به وجود آمده است و ما پای کار بودیم و دشمن را با شکست و خفت رو به رو کردیم و برای دفاع از میهن عزیز و ارزش های انقلاب اسلامی ۲۰۰ هزار شهید تدیم کردیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه آمریکا ذاتش دشمنی با جبهه حق است، افزود: با مشارکت حداکثری در انتخابات دشمن جرأت نمی‌کند اقدامی علیه ما انجام دهد.

سردار فدوی با بیان اینکه همه باید برای مشارکت حداکثری تلاش کنیم پای کار بیایم، اظهار کرد: در مشارکت حداکثری خیرات فراوانی وجود دارد و باید پای کار برویم و بدانیم وعده خدا حق است.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: تکلیف داریم که نه تنها خودمان پای صندوق رأی رویم بلکه بقیه هم تشویق به شرکت در انتخابات کنیم.

سردار فدوی با تاکید بر اینکه معیشت مهم است، افزود: اسلام آخرین دین خداست و قرآن آخرین کتاب است با انجام تکالیف بهترین اقتصاد و معیشت را نصیب ما می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه یادآور شد: بسیج جهاد سازندگی ضعف‌ها و کمبودها را رفع کردیم و تلاش کردیم تمام روستاها ۶ آب رسانی سالم انجام شود همه کارها را بر اساس روال جهادی انجام دهیم.

سردار فدوی با بیان اینکه همدان از قدیم تا به امروز علما خیز در تاریخ است مانند نور همدانی، گفت: افتخار بزرگ همدان خانم دباغ است و امید است بزرگداشت وی در شأن او باشد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

پس از این بخوانید

پس از این بخوانید

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر