ايسنا/ امير سرتيپ حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در راس يک هيئت دفاعي و نظامي امروز اول شهريور با سفر به اين کشور با همتاي خود و مقامات ديگر اين کشور ديدار و از ششمين نمايشگاه و همايش بين المللي نظامي – فني روسيه موسوم به ARMY 20 نيز بازديد مي کند.

به گزارش وزارت دفاع، در پاسخ به دعوت رسمي ارتشبد سرگئي شايگو، وزير دفاع فدراسيون روسيه، امير سرتيپ حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در راس يک هيات دفاعي و نظامي روز شنبه اول شهريور با سفر به اين کشور با همتاي خود و مقامات ديگر اين کشور ديدار و از ششمين نمايشگاه و همايش بين المللي نظامي – فني روسيه موسوم به ARMY 20  نيز بازديد مي کند.
 
 نمايشگاه و همايش بين المللي نظامي - فني روسيه به فرمان رئيس جمهور روسيه از سال 2015 هر ساله برگزار و در آن آخرين دستاوردهاي صنعت نظامي و دفاعي اين کشور به معرض نمايش در مي آيد و در کنار آن با برگزاري نشست هاي مختلف در حوزه دفاعي و نظامي، مسائل و موضوعات مرتبط مورد بررسي و کارشناسي قرار مي گيرد.
 
در اين نمايشگاه و همايش بين المللي مقامات عالي دفاعي و نظامي و کارشناسان و متخصصين از کشورهاي مختلف حضور مي يابند.
 
روابط و همکاري هاي دفاعي و نظامي جمهوري اسلامي ايران و فدراسيون روسيه در سالهاي اخير همپاي ساير ابعاد همکاري هاي دوجانبه در حوزه سياسي و اقتصادي از روند رو به رشدي برخوردار بوده و دستاوردهاي خوب و ارزشمندي به همراه داشته است.
 
تقويت و تحيکم بيش از پيش همکاري هاي دفاعي تهران- مسکو در حوزه هاي دوجانبه، منطقه اي و بين المللي مهمترين اهداف سفر وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح به مسکو خواهد بود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar