ايرنا/ وزير امور خارجه با تبريک زادروز ابوعلي سينا و روز پزشک تاکيد کرد: وزارت امور خارجه همچون گذشته با تمام ظرفيت پشتيبان جامعه پزشکي و کادر بهداشت و درمان کشور خواهد بود.

به گزارش روز شنبه اداره کل اطلاع‌رساني و امور سخنگويي وزارت امور خارجه، «محمدجواد ظريف» در پيامي به مناسبت زادروز شيخ‌الرئيس ابوعلي سينا و روز پزشک گفت: اين روز فرصتي مغتنم براي گراميداشت مقام شامخ پزشکان، پرستاران و کادر درماني سربلند ايران عزيز و قدرداني از خودگذشتگي و ايثار آناني است که در دفاع از سلامت هم ميهنان، به ‌رغم تمامي تحريم‌هاي ضدبشري آمريکا و همه مشکلات موجود، با جان فشاني بي‌وقفه، جان مي‌بخشند.  

وزير امور خارجه با اشاره به شهداي سلامت اظهار داشت: به ارواح پاک و آسماني شهداي حريم سلامت درود مي‌فرستم و از درگاه خداوند متعال براي ايشان علو درجات و همجواري با شهداي کربلا مسالت مي‌کنم.  

ظريف ادامه داد: براي کادر پزشکي و درماني کشور و در راس ايشان،  دکتر سعيد نمکي و همکاران خدوم او در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي سلامتي و بهروزي و توفيق روزافزون آرزومندم.  

وي يادآور شد: ان‌شاءالله در سايه الطاف حضرت حق و توجهات و دعاي خير حضرت بقيه‌الله الاعظم (عج) شاهد مهار هر چه سريع‌تر ويروس منحوس کرونا به دست توانمند پزشکان، پرستاران و کادر درماني و سلامتي و تندرستي مردم عزيز ايران باشيم.  

ظريف افزود: وزارت امور خارجه همچون گذشته با تمام ظرفيت پشتيبان جامعه پزشکي و کادر بهداشت و درمان کشور خواهد بود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar