ايسنا/ دريادار فدوي گفت: شکست آمريکا و متحدانش در سوريه به دليل حضور دلدادگان انقلاب اسلامي در ميدان مبارزه با جبهه باطل است.

به گزارش سپاه نيوز؛ سردار دريادار پاسدار علي فدوي جانشين فرمانده کل سپاه  در سومين کنگره بزرگداشت وزرا و شهداي کارمند که در مرکز همايش‌هاي صدا و سيما برگزار شد، اظهار داشت: امت اسلامي  وقتي به تکاليف خود عمل نکرد، باعث شد تا جنايت کاراني همچون شمر و ابن زياد در جامعه نفوذ کنند و بزرگترين ظلم‌هايي که نمي‌توان تصور کرد را در حق پسر پيغمبر (ص) در صحراي کربلا مرتکب شوند.

وي افزود: تشکيل «دولت اسلامي» يکي از مراحل تحقق پنج‌گانه مورد اشاره رهبر معظم انقلاب اسلامي است و تا اين موضوع محقق نشود، نمي‌توان انتظار داشت که «جامعه اسلامي» تحقق يابد.

جانشين فرمانده کل سپاه عنوان کرد: درباره شهدا روايت‌هاي بسياري از معصومين (ع) وجود دارد که بهترين آن در ذيل آيه «ولا تحسبن الذين قتلوا...» است که شيخ طبرسي آن را ذکر کرده است.

سردار فدوي خاطرنشان کرد: بيش از ۴۱ سال است که دلدادگان انقلاب اسلامي محک مي‌خورند؛ زيرا هرگاه لازم بوده است، اين عزيزان در ميدان دفاع از انقلاب اسلامي وارد صحنه شدند که نمونه بارز آن وجود بيش از ۲۰۰ هزار شهيد است.

وي در ادامه گفت: آمريکا در سوريه حضور مي‌يابد و با همراهي برخي کشورهاي عربي و ساير متحدين خود عنوان مي‌کند که بايد دولت بشار اسد ساقط شود؛ اما بعد به ناتواني خود در تحقق آن اذعان مي کند؛  به عبارت ديگر، شکست آمريکا در سوريه به دليل حضور دلدادگان انقلاب اسلامي در ميدان مبارزه با جبهه باطل است.

جانشين فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس در خط مقدم جبهه، بزرگان اجرايي کشور را مي‌ديديم که هرچند مي‌توانستند در جبهه حضور نيابند، اما چون نمي‌توانستند خود را راضي کنند که در کنار رزمندگان اسلام حضور نداشته باشند، در خط مقدم جبهه حاضر مي‌شدند.

دريادار فدوي ادامه داد:‌ در شرايطي که تمام دنيا پشت سر صدام بود، اما در پايان هشت سال جنگ تحميلي، يک وجب از خاک کشورمان در اشغال باقي نماند.

وي با تاکيد بر اينکه در هر عرصه‌اي که تقابل جبهه حق و باطل وجود داشته، پيروزي متعلق به انقلاب اسلامي بوده است، گفت: امروز دلدادگان انقلاب اسلامي به چنان پيشرفت‌هايي در حوزه‌هايي چون دفاعي دست پيدا کرده‌اند که وقتي از موشک‌هاي توليدشده خود استفاده مي‌کنند، جبهه باطل پيشرفت آنان را به ايران نسبت مي‌دهد؛ در حالي که آن‌ها در محاصره هستند، به نحوي که حتي دارو هم نمي‌توانند وارد کنند.

جانشين فرمانده کل سپاه ادامه داد: در اين ۴۱ سال به برکت وعده‌هاي خدا و اينکه به تکليف عمل کرديم‌، نتايجي بهتر از اين نمي‌توانستيم در برابر جبهه باطل به دست بياوريم؛ زيرا ۴۱ سال است در يک جنگ تمام‌عيار با جبهه باطل قرار داريم، اما طي اين مدت يک پيروزي هم در برابر ما به دست نياورده‌اند.

سردار فدوي تصريح کرد: اگر امروز گرفتاري‌هايي داريم‌ به دليل اين است‌ که به اصطلاح پاي کار نرفتيم؛ به‌عنوان مثال، هم امام خميني (ره) و هم رهبر معظم انقلاب اسلامي تأکيد کردند که نبايد نفت را به‌صورت خام بفروشيم، ولي طي اين مدت، چون پاي‌ کار انجام اين کار نرفتيم، اين موضوع محقق نشده است؛ در واقع اگر سخنان امام (ره) و رهبري محقق مي‌شد، امروز دشمنان اين مردم، نمي‌توانستند نفت ما را تحريم کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar