ايلنا/ سردار غلامرضا سليماني، رئيس سازمان بسيج مستضعفين طي پيامي روز پزشک را به جامعه پزشکي متعهد و خدمتگزار در جاي جاي ميهن اسلامي تبريک گفت.

متن اين پيام به شرح ذيل است:

بسم الله الرحمن الرحيم
يا من اسمه دوا و ذکره شفاء

پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنيت روحي بيماران و فرشتگان نجاتي هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سايه لطف و کرم الهي التيام مي‌بخشند و فرزندان و مردمان غيور ايران اسلامي سلامت جسمي و روحي خود را مرهون تلاش و زحمات طبيبان دردآشنا و دانشمندان توانمند و متعهدي هستند که تصوير باشکوهي از ايثارگري، تلاش و خلاقيت در عرصه‌هاي متنوع و گستره وسيع علم پزشکي و مسائل مرتبط با سلامت مردم را به منصه ظهور رسانند، خدمات ارزنده و تلاش‌هاي صادقانه جامعه پزشکي کشور گوياي اين حقيقت است.

حضور پرشور و تأثيرگذار اطبا کشور در عرصه‌هاي مختلف خدمت رساني به جامعه خصوصا دوران پرافتخار دفاع مقدس که روپوش سفيدشان را کفن به خون آغشته خود کردند و همچنين در ماه‌هاي گذشته که بازهم سربازان خط مقدم جبهه سلامت در مبارزه با ويروس کرونا بودند، از چشم‌هاي بيناي کسي پوشيده نيست.

اينجانب ضمن اغتنام فرصت يکم شهريور ماه زادروز حکيم بوعلي سينا بزرگ دانشمند و طبيب برجسته  نامدار ايراني جهان اسلام و روز فرخنده پزشک اين حرفه مقدس را به جامعه پزشکي متعهد و خدمتگزار در جاي جاي ميهن اسلامي تبريک و تهنيت عرض نموده و از خداوند منان توفيقات روزافزون براي شما عزيزان مسئلت مي‌نمايم.

سرتيپ پاسدار غلامرضا سليماني
رئيس سازمان بسيج مستضعفين

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar