ايسنا/ امير سرتيپ حيدري با تأکيد بر اينکه ارتش در کنار ساير نيروهاي مسلح به هر تهديد نامبارکي در کوتاه ترين زمان پاسخ خواهند داد، گفت: حفاظت از امنيت، تماميت ارضي، استقلال و ارزش‌هاي انقلاب برعهده نيروهاي مسلح است.

به گزارش روابط عمومي ارتش، امير سرتيپ کيومرث حيدري فرمانده نيروي زميني ارتش در روز ملي "پزشک" و در حاشيه مراسم بهره برداري از طرح‌هاي اجرا شده توسط اين نيرو، همچنين افتتاح طرح توسعه بيمارستان امام حسن مجتبي(ع)در شهرستان فومن  گفت: در صدر اسلام صحابه پيامبر(ص) و در زمانه امامان معصوم و ائمه اطهار (ع) نيز صحابه ايشان از تمام رفتار و گفتار آنها الگوبرداري مي‌کردند که اين نشان دهنده اين بوده که پيامبر، امامان معصوم و ائمه اطهار مصداق عيني صراط مستقيم بودند.

فرمانده نيروي زميني ارتش با اشاره به اينکه امروز با توجه به نبود پيامبر و امامان معصوم، رهبر معظم انقلاب(مدظله العالي) صراط مستقيم ما محسوب مي‌شود، اظهار کرد: امروز  پشت سر ولي فقيه زمانه ثابت قدم ايستاده ايم.

وي با بيان اينکه نيروهاي مسلح يکي از افتخاراتشان اين است که در رکاب رهبري هستند و به دفاع از کيان نظام اسلامي اقدام مي‌کنند، گفت: حفاظت از امنيت، تماميت ارضي، استقلال و ارزش‌هاي انقلاب برعهده نيروهاي مسلح است.

امير سرتيپ حيدري تصريح کرد: آنچه که نيروهاي مسلح ما را از نيروهاي مسلح ساير کشورها متمايز مي‌کند همراهي با ولايت و مطيع ولي امر خدا بودن است.

وي با بيان اينکه وجود رهبري صلابت و قدرتي بي بديل در اين جامعه ايجاد کرده که خوشبختانه امروز نيروهاي مسلح و ارتش آمادگي آن را دارند هر تهديد نامبارکي را در کوتاه‌ترين زمان خنثي کنند، گفت: براي نيروهاي مسلح ايران فرقي نمي‌کند اين تهديد آمريکا يا رژيم صهيونيستي باشد و يا ائتلاف سعودي آمريکايي.


فرمانده نزاجا با تاکيد بر اينکه همواره بيان کرده‌ايم که قصد تجاوز و تهديد به هيچ کشوري را نداريم، ادامه داد: با اقتدار تمام از ارزش‌هاي انقلاب، حاکميت نظام مقدس جمهوري اسلامي دفاع مي‌کنيم.

وي حضور در محور مقاومت را يکي ديگر از اقدامات نيروهاي مسلح بعد از دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: حضور در اين ميدان در کنار ساير نيروها سبب شد تا دشمنان تازه به دوران رسيده در جاي خود بنشينند.

امير سرتيپ حيدري با اشاره به  اينکه بخشي از توان نيروهاي مسلح بنا به فرمان ولي امر مسلمين بايد در زمان صلح در خدمت سازندگي قرار گيرد و شيوع ويروس کرونا اين فرصت را فراهم کرد، خاطر نشان کرد: تمام توان خود را در زمينه خودکفايي پاي کار آورديم،و به وعده‌هاي داده شده خود عمل خواهيم کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar