ايرنا/ جانشين قرارگاه مرکزي خاتم الانبياء (ص) با بيان اين که صنعت دفاعي بر اساس نقشه راه جامع نياز نيروهاي مسلح را به خوبي تامين مي‌کند، گفت: در تهيه مواد اوليه و قطعات با تکيه بر توانمندي داخلي و بومي به مرحله‌اي رسيده‌ايم که به هيچ کشوري نياز نداريم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، امير سرلشکر حسين حسني سعدي جانشين قرارگاه مرکزي خاتم الانبياء (ص) از نمايشگاه توانمندي‌ها، دستاوردها و محصولات سازمان صنايع دفاع در تهران بازديد کرد.
امير سرلشکر حسني سعدي گفت: بايد بتوانيم محصولات زرهي خود را بروزرساني کنيم و نوع طراحي اين قبيل محصولات بايد به گونه‌اي باشد که نه تنها در عمليات آفندي بلکه در پدافند نيز بايد داراي قابليت ويژه  و بالايي  باشد.
وي با تأکيد بر افزايش بيش از پيش توانمندي‌هاي دفاعي گفت: امروز صنعت دفاعي بر اساس نقشه راه جامع و با تکيه بر تحقيقات و  فناوري، نياز عمده نيروهاي مسلح در کشور را به خوبي تامين مي‌کند.
جانشين قرارگاه مرکزي خاتم الانبياء (ص) با اشاره به  رهنمودهاي فرماندهي معظم کل قوا در خصوص جهش توليد گفت: امروز صنعت دفاعي مجموعه‌اي از نيروهاي متخصص و دانشمند و متعهدي است که مي‌تواند قدرت نيروهاي مسلح را با توليد سلاح هاي مدرن بالا ببرد.

 وي در ادامه با تاکيد بر لزوم خودکفايي در تمامي عرصه‌ها به ويژه صنايع دفاعي افزود: بايد به بالاترين تکنولوژي روز دنيا دست پيدا کنيم و بحمدالله امروز در تهيه مواد اوليه و قطعات با تکيه بر توانمندي داخلي و بومي  به مرحله‌اي رسيده‌ايم که به هيچ کشوري نياز نداريم.
جانشين قرارگاه مرکزي خاتم الانبيا (ص) با اشاره به موقعيت استراتژيک ايران، نقش صنعت دفاعي در ارتقاء توانمندي نيروهاي مسلح را مهم توصيف کرد و گفت: نيروهاي مسلح ايران  بايد به گونه‌اي تجهيز شود که هيچ بيگانه‌اي جرات تجاوز به خاک کشورمان را حتي در ذهن نداشته باشد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar