جهان/ دشمن شبهات زيادي براي جوانان پيش آورده که بحمدالله سازمان عقيدتي سياسي در اين خصوص موفق عمل کرده و لازم است اين کار وسيع تر و عميق تر استمرار يابد.
 
امير سرلشکر موسوي فرمانده کل ارتش جمهوري اسلامي ايران با حضور در اردوگاه هجدهمين دوره رزم مقدماتي مشترک و جامعه پذيري دانشجويان دانشگاه هاي افسري ارتش با فرماندهان، روحانيون مبلّغ و دانشجويان مستقر در اين اردوگاه ديدار کرد.

فرمانده کل ارتش درجمع روحانيون و فرماندهان با تسليت ايام سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين(ع)، با بيان اينکه مقام معظم رهبري نگاه ويژه‌اي به ارتش انقلابي دارد گفت: ما بايد افتخار کنيم که لباس مقدس سربازي ارتش را بر تن پوشيده‌ايم و در حال خدمتگزاري هستيم.

وي ادامه داد: ارتش جمهوري اسلامي ايران در تمامي حوادث و طرح هاي مردم ياري اعم از سيل، زلزله، مقابله با ويروس منحوس کرونا و... در نوک پيکان خدمت رساني است و اين مايه مباهات است.

فرمانده کل ارتش در ادامه با بيان اينکه نظامي گري تکليف است، افزود: مقام معظم رهبري(مدظله العالي) مکرر تاکيد فرمودند که "نظامي گري يک شغل نيست، وقتي به ديد يک شغل به ارتش نگاه کنيم، اين ديدگاه الزاماتي را به همراه خواهد داشت که با ماموريت و وظايف ارتش همخواني ندارد.

وي به تحريم هاي ظالمانه دشمنان اشاره کرد و افزود: اگر هر کشور ديگري به جز جمهوري اسلامي ايران بود، با چهل سال قرار گرفتن تحت تحريم و فشار، از صحنه روزگار محو مي شد، ولي ما به برکت اسلام ، قرآن، دين، توسل به ائمه(ع) و برگزاري محافل حسيني(ع) در نهايت اقتدارپا برجا هستيم و با رشد روز به روز با قدرت به دنبال آرمان‌هاي انقلابي خود حرکت مي کنيم.

در ادامه امير سرلشکر موسوي به نقش سازمان عقيدتي سياسي در ارتش اشاره و خاطرنشان کرد: سازمان عقيدتي سياسي که با دورانديشي معمار کبير انقلاب اسلامي ايران(ره) تشکيل شد، براي ارتش يک نعمت است و اگر اين سازمان  نبود، امروزارتش جمهوري اسلامي ايران در اين جايگاه قرار نداشت.

فرمانده کل ارتش گفت: امروزه جوانان نيازمند به روحانيوني هستند که با صبر و حوصله و بدون محدوديت وقت کاري، با آن ها صحبت کنند و پاسخ سوالات آن‌ها را ارائه کنند، زيرا دشمن ترفندهاي نگران کننده‌اي را اجرا مي کند و شبهات زيادي براي جوانان پيش آورده که بحمدالله سازمان عقيدتي سياسي در اين خصوص موفق عمل کرده و لازم است اين کار وسيع تر و عميق تر استمرار يابد.
 
 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar