ميزان/ قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کشور با بيان اينکه تجمع اعتراضي سلامت محور در پي اهانت به پيامبر اکرم (س) فردا در سراسر کشور انجام مي‌شود، گفت: مناسبت‌هاي نيمه دوم سال از اهميت بسزايي برخوردار است و بزرگداشت و يادآوري ايام الله براي ارج نهادن و استفاده از تجربيات آن براي حفظ نظام است.

نشست کشوري هم‌انديشي و تشريک مساعي در سياست‌گذاري مناسبت‌هاي نيمه دوم سال جاري اعم از اربعين حسيني، يوم‌الله نهم دي و ضرورت اتخاذ تصميمات اقتضايي متناسب با وضعيت استثنايي ناشي از بحران کرونا و ملاک تعطيلي ناپذير بودن مراسم امروز با حضور ۳۶ نهاد انقلابي و وزارت به صورت برقراري ارتباط تصويري با تمامي روساي دفاتر استان در ساختمان شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي برگزار شد.

نصرت الله لطفي در آغاز اين نشست هم‌انديشي گفت: مناسبت‌هاي نيمه دوم سال از اهميت بسزايي برخوردار است و بزرگداشت و يادآوري ايام الله براي ارج نهادن و استفاده از تجربيات آن براي حفظ نظام است.

وي افزود: مراسم تعطيلي ناپذير است لکن با رعايت اصول بهداشتي و سلامت محور بايد باشد همانطور که در گذشته مراسمي برگزار شد از جمله بزرگداشت ۱۷ شهريور که در روز گذشته به خوبي و با رعايت نکات بهداشتي انجام شد.

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کشور اربعين با اقدامات فرهنگي و شور حسيني و با رعايت نکات بهداشتي در دستور کار قرار دارد. همچنين روز ملي مبارزه با استکبار جهاني يون الله ۱۳ آبان، يوم الله ۹ دي و برگزاري جشن پيروزي انقلاب اسلامي نيز به اين ترتيب در دستور کار است.
 
لطفي با اشاره به اينکه برگزاري مراسم در هم افزايي با ساير ارگان‌ها است و جزيره‌اي عمل نخواهيم کرد و همه اقدامات در راستاي نکات اعلام شده از سوي ستاد ملي مبارزه با کرونا خواهد بود.

وي تاکيد کرد: در پي اهانت وقيحانه به ساخت پيامبر اکرم (ص) نيز به دليل محدوديت تجمع ناشي از بحران کرونا ملاحظاتي وجود داشت. پيش بيني کرديم تجمعات سلامت محور با همدلي و انسجام انجام شود 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar