انتخاب/ اين عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، همچنين در پاسخ به اين پرسش که آيا مجمع اخيرا بحثي درباره FATF داشته است، گفت: خير جلسه‌اي با اين موضوع اخيرا برگزار نشده و آخرين جلسات مربوط به همان دوراني بود که اطلاع‌رساني شده بود.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، گفت: فکر نمي‌کنم که جلسه‌اي در روزهاي نزديک با موضوع FATF در مجمع در پيش باشد. ضمن آنکه تصميمي براي اين موضوع که جلسه‌اي براي اين موضوع برگزار شود، اعلام و گرفته نشده است.
مجيد انصاري درباره مواضع اخير رئيس اتاق بازرگاني ايران و چين و عدم همکاري بانک‌هاي روسي و چيني با ايران به علت عدم رعايت FATF، گفت: من از اين موضوع خبري ندارم و بي‌اطلاع هستم. من اطلاع دقيقي ندارم که آيا اين عدم همکاري رخ داده و اگر چنين اتفاقي رخ داده دليل اصلي آن چه بوده است.
اين عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، همچنين در پاسخ به اين پرسش که آيا مجمع اخيرا بحثي درباره FATF داشته است، گفت: خير جلسه‌اي با اين موضوع اخيرا برگزار نشده و آخرين جلسات مربوط به همان دوراني بود که اطلاع‌رساني شده بود.
وي همچنين در پاسخ به اين پرسش که آخرين جلسه مربوط به بحث FATF به چه زماني برمي‌گردد، گفت: اين جلسه به همان دوران ابتدايي طرح مساله مربوط مي‌شود. الان دقيقا خاطرم نيست که تاريخ آن جلسات چه روزي بود.
اين عضو مجمع روحانيون مبارز در پاسخ به اين پرسش که آيا مجمع تشخيص مصلحت نظام تصميمي براي ورود دوباره به بحث FATF ندارد، گفت: فکر نمي‌کنم که جلسه‌اي در روزهاي نزديک با اين موضوع در پيش باشد. ضمن آنکه تصميمي براي اين موضوع که جلسه‌اي براي اين موضوع برگزار شود، اعلام و گرفته نشده است.
وي افزود: البته جلسات مجمع همچنان طبق همان نظم قبلي، هر 2هفته يکبار برگزار مي‌شود ولي فعلا به اين مباحث ورودي نداشته‌ايم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar