ايسنا/ نماينده ولي فقيه و رئيس سازمان عقيدتي سياسي ارتش در پيامي اقدام توهين آميز و گستاخانه نشريه شارلي ابدو به ساحت مقدس و نوراني اشرف مخلوقات عالم، حضرت محمد مصطفي(ص) را محکوم کرد.

به  گزارش روابط عمومي ارتش، متن پيام بدين شرح است؛
بسم‌الله الرحمن الرحيم
دست پليد شيطان بار ديگر از آستين يکي از کشورهاي غربي مدعي دروغين حقوق بشر بيرون آمد تا ساحت حضرت ختمي‌مرتبت محمد مصطفي صلي‌الله عليه و آله و سلم را مورد توهين مجدد قرار دهد. مدعيان حقوق بشر که شعارهاي دروغين آنها گوش فلک را کَر کرده و دائم در بوق‏هاي تبليغاتي خويش بر طبل کرامتِ انسان و انسانيت مي‏کوبند، با توهين گستاخانه به ساحت مقدس و نوراني اشرف مخلوقات عالم، رحمت للعالمين و خاتم رسولان قلوب صدها ميليون مسلمان و آزاده جهان را جريحه‏دار کردند.
 اقدام موهن و نژادپرستانه نشريه فکاهي شارلي ابدو بيش از هر چيز عناد و کينه‌ورزي دنياي غرب با مسلمانان را نشان مي‌دهد. حاکمان غربي به بهانه آزادي بيان از اقدام اين نشريه فرانسوي حمايت کردند، اين موضع‌گيري استکبار جهاني هدفمند بودن اهانت به مقدسات مسلمانان را که در بستر صهيونيسم بين‌الملل و منطق اسلام‌ستيزي آمريکا پيگيري مي‌شود، نشان داده و به دنبال ايجاد يک جنگ رواني تبليغي ضد اسلام و مسلمين است.
در دوران جاهليت مدرن هرچند مدعيان دروغين تمدن ادعا مي‌کنند، اهل منطق، گفت‌وگو و تفکر هستند اما اين اقدام اهانت‌آميز آنها نشان از ناتواني‌شان در مقابل منطق اسلام ناب محمدي (ص) دارد. اين‌جانب به‌عنوان درس‌خوانده مکتب سيد رسولان و مسلماني که قلبش از اين توهين‏هاي هدف‏دار جريحه‏دار شده اقدام اخير و توهين‏آميز نشريه فرانسوي را شديداً محکوم کرده و اين حرکت‏هاي مذبوحانه را در راستاي تلاش‏هاي صهيونيسم خون‌خوار و آمريکاي شکست‌خورده در برابر عزم و اراده آزادي‏خواهان جهان و ازجمله ملت رشيد و غيور ايران اسلامي مي‏دانسته و اعلام مي‌داريم همان‌طور که حضرت امام خميني (ره) فرمودند: «اگر آنها در برابر دين ما بايستند ما در برابر تمام دنياي آنها خواهيم ايستاد»، ملت شريف ايران اسلامي و تمام مسلمانان جهان در برابر اين اقدام‌هاي موهن اسکتبار سکوت نکرده و پاسخ دشمنان اسلام و مسلمين را خواهند داد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar