فارس/ وزير دفاع گفت: در هفته مقدس و تا پايان سال‌جاري رونمايي‌هاي بزرگي خواهيم داشت که رونمايي از يک ناوشکن کلاس موج يکي از آنها در حوزه دريايي است.

امير سرتيپ امير حاتمي ظهر امروز در جمع خبرنگاران از انتخاب 27 طرح توليدي در جلسه اقتصاد مقاومتي استان براي سال جهش توليد خبر داد و اظهار داشت: براي اين تعداد طرح سرمايه‌گذاري خوبي در بخش خصوص انجام شده است.

امير حاتمي افزود: در اين جلسه تفاهمات لازم توسط استاندار زنجان، سازمان برنامه بودجه استان و کشور براي ادامه روند اجراي سريع طرح‌ها مرور و اقداماتي که براي تکميل پروژه‌ها نياز براي پيگيري است، مشخص شد.

وي تصريح کرد: اين 27 طرح‌ از پروژه‌هاي خوبي در مصاديق جهش توليد به شمار مي‌رود.

وزير دفاع به طرح ساخت بزرگترين ترانس 400 مگاواتي توسط شرکت ترانسفوي زنجان براي نخستين بار اشاره کرد و افزود: شرکت ايران ترانسفو يکي از شرکت‌هاي دانش بنيان است که توان کامل چرخه صنعتي را در اختيار دارد و مي‌تواند پس از درک نياز در دفتر طراحي، طرحي براي توليد ارائه و در مجموعه خود طرح را بسازد و در اختيار مجموعه‌هاي صنعتي قرار هد.

وي با اشاره به اينکه تحريم‌هاي دشمنان ظالمانه است، ادامه داد: در مقابل زورگوي‌ها و قلدري‌ها و تحريم‌هاي ظالمانه دشمن راهي جز تلاش و توليد نداريم که امروز اين روحيه و نگاه در کشور حاکم است.

امير حاتمي با اشاره به اينکه در کل کشور اقدامات خوبي در راستاي توليد در حال اجرا است، خاطر نشان کرد: ما امروز شاهد اين هستيم که هر پنجشنبه توسط رئيس جمهور و ساير مسؤولان رونمايي‌هايي در حال انجام است.

وزير دفاع با اشاره به طرح‌هاي در حال انجام براي بزرگداشت هفته مقدس افزود: در هفته مقدس و تا پايان سال رونمايي‌هاي بزرگي خواهيم داشت که رونمايي از يک ناوشکن کلاس موج يکي از آنها در حوزه دريايي است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar