تسنيم/ وزير بهداشت در واکنش به عذرخواهي امام جمعه ملارد طي نامه‌اي نوشت: اينجانب کوچکترين شکواييه و يا ملال خاطري از جنابعالي ندارم و اميدوارم با آرامش خيال در کنار مردم شريف و نيازمند آن منطقه دل بسوزانيد و ارشاد فرماييد.

سعيد نمکي، در نامه‌اي به امام جمعه ملارد نوشت: 
بسمه تعالي

جناب حجت الاسلام و المسلمين حسيني نوري 
امام جمعه محترم شهرستان ملارد

سلام عليکم 

با آرزوي قبولي عزاداري‌هايتان در سوگ جدّ بزرگوارتان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و ياران آزاده و باوفايش، مرقومه صادقانه و فروتنانه جنابعالي واصل و به عنوان مکتوبي از روحاني عزيز و فرزند حضرت زهرا(س) شرمسارم کرد. 

در مَطلع کلام مستحضر باشيد که اينجانب کوچکترين شکواييه و يا ملال خاطري از جنابعالي ندارم و اميدوارم با آرامش خيال در کنار مردم شريف و نيازمند آن منطقه دل بسوزانيد و ارشاد فرماييد.

اين اولين بار نيست که جرياني مغرض تلاش مي‌کند تا از پاکدلي وحق طلبي روحانيت، ناجوانمردانه بهره گيرد. 

به خاطر دارم حدود 35 سال پيش زماني که مسئوليت دانشگاهي را بعهده داشتم، در نماز جمعه يکي از شهرهاي همجوار که امام جمعه فقيدش مردي عارف، دل سوخته و پاک طينت بود دارويي را به مردم نشان داده و ما را متهم به توزيع داروي تاريخ گذشته کرده بود. در اوج شور جواني و حساسيت بر مشکلات مردم، سريعا گروهي را براي بررسي اعزام نمودم و متوجه شدم که روحاني عزيزمان، تاريخ توليد را با تاريخ مصرف که دو سال بعد بود، اشتباه کرده‌اند و با جويا شدن بيشتر، دريافتيم که اين شيطنت توسط يکي از افراد که به‌دليل دست اندازي به بيت المال اخراج شده بود، منتقل شده است.

آن‌روز فضاي مجازي و شبکه‌هاي اجتماعي نبود و معمولا خبرها در محل مي‌ماند مع الوصف نزد وي شتافتم و وقتي فتنه انگيزي در تشويش ذهن ايشان را توضيح دادم دقايقي از فرط حسرت گريست که بنده نيز بشدت متاثر شدم. از ايشان تقاضا کردم که من بعد اينگونه موارد را حداقل تلفني با من و يا همکارانم مطرح فرمايند تا پليدي نتواند در ميان دوستداران نظام و انقلاب، گسست ايجاد نمايد. 

اين بار نيز وقتي فرمايشات جنابعالي با افزودن مواردي ماهرانه به قصد تشويش اذهان عمومي در فضاي مجازي چرخيد، بلافاصله از عزيز ارجمندم جناب آقاي حاجي علي اکبري تقاضا کردم منعکس فرماييد تا بيشتر مورد سوء استفاده قرار نگيرد. مع الوصف تطويل در مورد باعث شد تا دل نوشته‌اي تقديم رييس محترم قوه قضاييه کنم. ترديد نداشتم که طراحان اين فتنه دو هدف را دنبال مي‌کنند. اول: تخريب سرباز کوچک نظام و رهبري که علاوه بر فساد ستيزي، اين روزها فرماندهي يکي از سهمگين ترين بلاياي قرن را بعهده دارد و دوم: تضعيف روحاني دلسوزي که در دفاع از مردم از تريبون نماز جمعه سخن مي‌راند و البته نيک مي‌دانستند که هر دو سربازان يک جبهه‌اند. 

بنده ايمان دارم که اگر تريبون نماز جمعه که يادگار انقلاب اسلامي در کشور است همواره بر کژي‌ها و پلشتي‌ها فرياد بر آورد، اگر امامان محترم جمعه پيوسته در دست اندازي به بيت المال جامه بدرند، اگر در مقابل پديده زشت و موهن آقازادگي تمام قد ايستادگي شود و اگر ... در بسياري از مواضع از دست اندازي به بيت المال جلوگيري مي‌شود و  سفره براي برخي آقازادگان لاابالي گسترده نخواهد شد. 

رسالت جنابعالي است تا از کاستي‌هاي آن منطقه بگوييد، از مسير قانون فشار بياوريد تا با ابزار قانون دست هر متعرض و آقازاده اي از سفره محدود بيت المال کوتاه شود و براي مايحتاج فرودستان مستقر در آن منطقه محروم فرياد برآوريد اما انتظار برادر کوچکتان نيز زياد نيست که قبل از هر گونه بيان از آن تريبون با اهميت با گذشت بيش از چهار دهه از عمر انقلاب اسلامي، صحت ادعاي مدعيان را نيز ارزيابي فرماييد. 

حاشيه تهران از مناطق مغفول مانده کشورست که بنده مصممم تا پايان سال، کاستي‌هاي موجود را در نظام سلامت با لطف پروردگار و همراهي همه عزيزان و خيّرين ارجمند جبران کنم.

اميد است در بازديد آتي از پروژه هاي منطقه، فرصت زيارتتان حاصل شود. 

طول عمر با عزت براي جنابعالي و کليه دلسوزان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

 سعيد نمکي

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar