ايلنا/ دبير تشخيص مصلحت نظام عنوان کرد: امروزه رژيم فاقد مشروعيت مردمي در بحرين نيز به دنبال کسب مشروعيت اجاره‌اي و وارداتي، آن هم از جانب خبيث‌ترين دشمنان امت اسلامي يعني صهيونيسم است.

محسن رضايي دبير تشخيص ملحت نظام در حساب شخصي توئيترش در واکنش به توافق بحرين و اسرائيل نوشت:

شکست در مهار ⁧کرونا⁩،اعتراضات ضد نژادپرستي و رکود اقتصادي موجب عقب افتادن ترامپ از رقيب دموکراتش شد و براي جبران آن، به دنبال دستاورد جعلي و دستوري در سياست خارجي از طريق اعمال فشار بر کشورهاي ضعيف عربي منطقه براي سازش با رژيم صهيونيستي است.

برقراري روابط با صهيونيست‌ها، هديه انتخاباتي برخي کشورهاي عربي به ترامپ، از خون و جيب فلسطيني‌ها و خنجر از پشت به يکپارچگي و آرمان‌هاي امت اسلامي است که رژيم صهيونيستي را به ادامه طرح هاي اشغال‌گري (فرايند الحاق و يهودي سازي قدس شريف) تشويق مي‌کند.

امروزه رژيم فاقد مشروعيت مردمي در بحرين نيز به دنبال کسب مشروعيت اجاره‌اي و وارداتي، آن هم از جانب خبيث‌ترين دشمنان امت اسلامي يعني صهيونيسم است. اين نه توافق ملت شريف بحرين، بلکه توافق رژيم آن با صهيونيستهاست.

رژيم‌هايي که روابط را علني مي‌کنند از پيش نيز با رژيم صهيونيستي ارتباط داشتند اما منافقانه آن را انکار و پنهان مي‌کردند. اما تاريخ ثابت کرده تخت سلطنت‌شان با خيانت به اسلام و امت اسلامي حفظ نخواهد شد. اين سنت خداوند است. 
 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar