بازار/کرونا باشد يا نباشد؛ چه فرقي مي کند؟ نبض حيات تحصيل آنلاين در دستان ماست. اينجا، قلب تپنده تحصيل آنلاين کشور است و آموزش مدرن هرگز ريتم استاندارد خود را از دست نمي دهد. ما در واحد الکترونيکي دانشگاه آزاد اسلامي پارامترهاي بين المللي آموزش پويا و مجازي را به خدمت گرفته و آن را با تجربه 15 ساله و زيرساختي منحصربفرد درآميخته ايم تا مکانيسم آموزش استاندارد را  در کشور گسترش دهيم. خوب است بدانيد که اين فقط يک شعار نيست، سال گذشته بود که زيرساخت واحد الکترونيکي بستري براي تحصيل بيش از 700 هزار دانشجوي دانشگاه آزاد شد و يک رکورد جهاني در اين خصوص رقم زد.

 ما کيفيت بالاي آموزش را در کنار هزينه پايين تحصيل به طور همزمان گردهم آورده ايم تا در دايره عمل ثابت کنيم دانشجو سرمايه اصلي هر دانشگاه است. ما در واحد الکترونيکي ايده ها را به خدمت گرفته ايم تا رضايت قلبي شما از تحصيل متفاوت در بزرگترين دانشگاه مجازي کشور را فراهم کنيم. آنچه نياز روز افکارعمومي براي بهبود سبک زندگي و ارتقا جايگاه شغلي است، هسته اصلي تدريس اساتيد واحد الکترونيکي را شکل مي دهد.

شما تا 7 مهرماه فرصت ثبت نام در يکي از 60 رشته پرطرفدار بزرگترين دانشگاه مجازي کشور و بهره مندي از تخفيف در شهريه ثابت يکساله تا سقف 40 درصد را داريد.

حالا وقتشه که معادله تحصيل را آسان کني. فقط کافيه با يک کليک  دنياي هيجان انگيز تحصيل مدرن را تجربه کرده  و به خانواده 35 هزار نفره -20هزار فارغ التحصيل و 15 هزار دانشجو -  واحد الکترونيکي  دانشگاه آزاد اسلامي ملحق شوي.

جهت کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد  عدد 3030 را به 300014 ارسال کنيد و يا با شماره تلفن 42863030 تماس حاصل فرماييد. همچنين لينک  http://iauec.ac.ir/readme  نيز در دسترس شماست.

واحد الکترونيکي در پيام رسان هاي داخلي و شبکه هاي اجتماعي داراي کانال هاي فعال براي انتشار اخبار اين دانشگاه مي باشد.

دانشجويان و علاقه‌مندان به اخبار و اطلاعات پيرامون واحد الکترونيکي مي توانند براي عضويت در کانال هاي ارتباطي مذکور به آدرس‌هاي زير مراجعه فرمايند.
بله: https://ble.im/iauec  

سروش:sapp.ir/iauec/

ايتا: https://eitaa.com/iauecc    

اينستاگرام https://www.instagram.com/iauec.ac.ir