ايلنا/ سومين نشست مشترک شوراي مرکزي حزب جوانان ايران اسلامي با نمايندگان استاني حزب در سالجاري و به صورت مجازي، با حضور حسين کمالي رييس کميته سياسي جبهه اصلاحات و دبيرکل حزب اسلامي کار برگزار شد.

حسين کمالي در اين جلسه مجازي با ارائه تحليلي از وضعيت سياسي کشور و جريان اصلاحات، گفت: انديشه اصلاح طلبي داراي مباني محکم و مستدل قانوني است و مورد اقبال اکثريت افکار عمومي جامعه است ولي ما به عنوان جريان اصلاحات بايد در عمل به اصول و چارچوب‌هاي اصلاح طلبي پايبندي بيشتري داشته باشيم.

رييس کميته سياسي شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات افزود: در اين راستا جريان اصلاحات مي‌تواند يک مانيفست مشترک و جامع تهيه و تدوين نمايد که مبناي کار جريان قرار گيرد تا از آسيب‌هايي چون توجه به منافع فردي و گروهي، شخص گرايي و رفتار سليقه‌اي و در نهايت از تشتت و اختلاف در درون جريان اجتناب شود.

وي در ارتباط با انتخابات ۱۴۰۰ نيز گفت: بحث انتخابات بستگي به ايجاد بستر مناسب براي حضور سلايق گوناگون در انتخابات جهت افزايش مشارکت مردم و قدر شناس بودن منتخبين پس از انتخاب، در انتخابات دارد در اين صورت است که جريانات سياسي مي‌توانند با  سخن گفتن با مردم و بيان انديشه‌هاي خود، خود را در معرض آراي عمومي قرار دهند و مشارکت حداکثري هم محقق مي‌شود.

کمالي در پاسخ به سوالي درخصوص آغاز به کار آن چه که از آن به عنوان «نهاد ملي اصلاح طلبان» ياد مي‌شود، ضمن اظهار بي‌اطلاعي از اين موضوع، تصريح کرد: شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات در حال حاضر بحث درخصوص راهبردهاي آتي جريان را در دستور کار دارد و به زودي جمع بندي‌هاي خود را ارائه خواهد کرد.

در ابتداي اين جلسه محمد خون چمن دبير کل حزب جوانان ايران اسلامي ضمن تسليت ارتحال حضرت آيت‌الله صانعي به بيان گزارشي از برنامه‌هاي شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات در ارتباط با راهبردهاي آتي جريان پرداخت و مسئولان چند شاخه استاني نيز ديدگاه‌هاي خود را مطرح کردند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar