فارس/ کوچک محسنی در واکنش به مستند بی بی سی گفت: از اول هم در مورد این موضوع بارها صحبت شده و‌ هنوز هم خیلی از سپاهی ها مطالبی را در موضوعات مختلف بیان می کنند. امام وقتی موضوعی را خاتمه دادند دیگر تمام شد.

اگر فایل صوتی مربوط به مباحث پادگان ولیعصر را قبلا گوش داده باشید و یا مطلبی در مورد آن خوانده باشید نام منصور کوچک محسنی را شنیده اید. همان فایل صوتی که این روزها بی بی سی مدعی است برای اولین بار منتشر می کند.

با منصور کوچک محسنی که در آن جلسه علاوه بر شهید حسن بهمنی نکات اعتراضی خود را بیان می کند تلفنی صحبت کردیم و‌ نظرش را در مورد مباحث مطرح شده بی بی سی پرسیدیم.

کوچک محسنی که این سالها خیلی تمایل به گفت و گو ندارد، می گوید: این موضوع چند سال پیش است و مسایلی که آن زمان وجود داشت با نامه حضرت امام(ره) که توسط اقای محلاتی قرائت شد قائله تمام شد.

وی افزود: واقعا نمی دانم چرا حالا دوباره مطرح شده. در مورد مسایل داخلی موضوعاتی بود که امام ختم کردند و همه هم پذیرفتند.

کوچک محسنی افزود: بچه ها هم رفتند دوباره جبهه و شهید هم شدند. مسله حادی نبود. الان دوباره چرا این داستان ها راه افتاده نمی دانم.

وی با بیان اینکه مطرح کردن این موضوع در هفته دفاع مقدس فقط موضوع مهم دفاع مقدس را لوث می کند، بیان داشت: آن بحث ها دیگر تمام شده و اینکه خوب بوده یا نه دیگر موضوعیتی ندارد.

کوچک محسنی گفت: از اول هم در مورد این موضوع بارها صحبت شده و‌ هنوز هم خیلی از سپاهی ها مطالبی را در موضوعات مختلف بیان می کنند. امام وقتی موضوعی را خاتمه دادند دیگر تمام شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar