نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

نگرانی سردار سلیمانی برای وضعیت یکی از همرزمانش در حوادث سال ۸۸

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی

خبرآنلاين/ سردار محمدجعفر اسدي از همرزمان دفاع مقدس شهيد سليماني ماجراي دلسوزي شهيد سليماني براي يکي از همرزمانش در ماجراي حوادث سال ۸۸ را روايت کرده است.

به مناسبت گراميداشت هفته‌ دفاع مقدس، پخش ويژه‌برنامه‌ تلويزيوني «روايت حبيب» از چند روز پيش آغاز شده است.روايت حبيب، سطرهاي ناخوانده دوران دفاع مقدس حاج قاسم سليماني است.

سردار محمدجعفر اسدي از همرزمان دفاع مقدس شهيد سليماني و فرماندهان محور مقاومت، که در برنامه روايت حبيب به روايت‌هايي درباره حاج قاسم پرداخت و ماجراي دلسوزي شهيد سليماني براي يکي از همرزمانش در ماجراي حوادث سال ۸۸ را روايت کرد.

سردار اسدي مي گويد: ‌«بعضي ها  از دوستان خودشان هم رانده مي شدند. يکبار در اين باره از شهيد سليماني سوال پرسيدم و او پاسخ داد، مگر اين موضوع را در جبهه نديده‌اي؟؛ گفتم بله، گفت بايد به خاطر آن روزها دست او را گرفت. زمين خورده است. 

يکبار نزديک ۱۲ شب جلوي درب خانه با حاج قاسم برخورد کردم، به او گفتم نامه فلاني را ديده‌اي؟ گفت نه شنيده‌ام. به خانه رفتم و نامه را براي او آوردم سپس به خانه ايشان رفتيم. تا ساعت ۲ نيمه شب حاج قاسم مدام مي گفت حيف. چقدر با ايشان در جبهه بوديم. بيا و يک نامه بنويسيم، جعفر او بايد برگردد و تو اين موضوع را دنبال کن. ايشان خيلي زمان گذاشت و آن فرد برنگشت و در فتنه ۸۸ غرق شد. خدا مي‌داند چه قدر براي او دلسوزي کرد. به خدا خيلي دلسوزي کرد. حاضر بود تمام زندگي اش را به پاي او بريزد تا اين فرد به بهشت بازگردد و به جهنم نرود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره