نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

انتقاد جهانگیری به خودش و مدیران

منبع
ايسنا
بروزرسانی

ايسنا/معاون اول رئيس جمهور گفت: ما نتوانستيم از ظرفيت هاي ايران آن طور که بايد در توسعه و پيشرفت کشور استفاده کنيم واين اشکال به ما مديران برمي گردد که نتوانستيم خوب برنامه ريزي کنيم.

اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهور اظهار داشت: توان کشور ايران بسيار زياد است و ما هم چند صباحي مسئوليت داريم و بالاخره يک کارهايي برعهده مان هست. يک کارهاي اداري هست که بايد انجام دهيم.

وي افزود: کارهاي ديگري نيز هست که اگر انجام دهيم مي‌تواند ماندگار باشد. هم وزير و هم استاندار و هم بنگاه‌ها مي‌توانند آنها را انجام دهند.

معاون اول رئيس جمهور با تاکيد بر اينکه ايران کشور بزرگ و قدرتمندي است، بيان کرد: گاهي اوقات به دليل مشکلاتي که وجود دارد در مورد ايران جوري صحبت مي‌کنيم که گويي خيلي کشور ضعيف و بي بنيه اي است و اين واقعاً جفا است.

جهانگيري ادامه داد: بله ما در حال حاضر در شرايطي قرار گرفتيم که نتوانستيم از ظرفيت‌هاي ايران آن طور که بايد استفاده مي‌کرديم در توسعه و پيشرفت کشور استفاده کنيم.

وي در پايان تصريح کرد: اين اشکال به ما مديران کشور بر مي‌گردد که نتوانستيم خوب سياست گذاري و برنامه ريزي کنيم که اقتصاد کشور شکوفا باشد و هيچکس در آن فقر و مشکلات اينگونه نداشته باشد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر