نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

فریبکاری دوباره آمریکا بریا پیشنهاد مذاکره با ایران

منبع
ايرنا
بروزرسانی
فریبکاری دوباره آمریکا بریا پیشنهاد مذاکره با ایران

ايرنا/ سخنگوي وزارت امورخارجه آمريکا بار ديگر مدعي شد که دونالد ترامپ خواهان راه حل صلح آميز با ايران و مايل به مذاکره براي يک توافق جديد و بهتر است.

به گزارش روز جمعه ايرنا، مورگان اورتگاس سخنگوي وزارت امور خارجه آمريکا در مصاحبه با شبکه سي. ان. بي. سي گفت: گزينه هاي ديپلماسي و صلح همچنان بر روي ميز است و ايران هر زمان که بخواهد مي تواند اين گزينه ها را با مطرح کند.

اورتگاس در ادامه گفت که فشار اقتصادي حداکثري ما همچنان پابرجاست اما به ياد داشته باشيد رييس جمهوري آمريکا گفته است که مي خواهد با ايران يک راه حل صلح آميز داشته باشد و مايل است براي توافق جديد و بهتر مذاکره کند.

سخنگوي وزارت خارجه آمريکا در مورد عادي سازي روابط امارات و بحرين با رژيم صهيونيستي گفت که سياست خارجي آمريکا در خاورميانه پاداش دادن به متحدين است نه دشمنان،

دولت آمريکا در حالي مدعي باز بودن باب ديپلماسي با ايران است که در سال ۲۰۱۸ به طور يکجانبه و غير قانوني از توافق هسته اي خارج و تحريم هاي ظالمانه خود را عليه مردم و فروش نفت ايران اعمال کرد.

دولت ترامپ همچنين ديگر کشورها و شرکت هاي تجاري را براي ادامه همکاري با ايران تهديد به تحريم کرده است.

آمريکا روز شنبه گذشته نيز به رغم مخالفت شوراي امنيت با تمديد تحريم هاي تسليحاتي ايران تحريم هاي جديدي عليه مقامات و نهادهاي ايراني اعمال کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره