نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

انتقام خون حاج قاسم کی گرفته می شود؟

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
انتقام خون حاج قاسم کی گرفته می شود؟

باشگاه خبرنگاران/ نماينده رهبر انقلاب در سوريه گفت: بعضي از رزمندگان سوال مي‌کنند که چه زماني انتقام حاج خون قاسم گرفته خواهد شد؟ من به آن‌ها مي‌گويم وعده انتقام نزديک است.
 

آيت الله طباطبايي اشکذري نماينده رهبر انقلاب در سوريه در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته دمشق که در مصلي حرم حضرت زينب (س) برگزار شد به بيان مسائل ديني و حوادث مهم سياسي منطقه پرداخت.

وي در خطبه اول خود به عوامل هلاکت انسان از نگاه ديني اشاره کرد و با بيان رواياتي در اين زمينه کبر، حسد و حرص را از مهمترين عوامل هلاکت انسان دانست.

آيت الله طباطبايي در خطبه دوم نمازجمعه با تاکيد بر جاويدان بودن قيام سيد الشهداء عليه السلام، آن را ثمره شهادت امام حسين عليه السلام دانست و اظهار کرد: خون مطهر امام حسين (ع) در طول تاريخ جاويدان مانده و خواهد بود و هرکس به ريسمان ايشان چنگ بزند و در اين راه قدم بردارد چه کشته شود چه کشته نشود پيروز است.

وي ادامه داد: محور مقاومت امروز علي رغم فشار‌ها و سختي‌هاي وارد آمده از طرف دشمن، همچنان همچون يک درخت تنومند ايستاده است و به سمت پيشرفت خود حرکت مي‌کند.

آيت الله طباطبايي تصريح کرد: بعضي از رزمندگان سوال مي‌کنند که چه زماني انتقام خون حاج قاسم گرفته خواهد شد، من به آن‌ها مي‌گويم وعده انتقام نزديک است و براي دشمن جز ذلت و بدبختي چيز ديگري باقي نخواهد ماند.

وي با اشاره به ايام هفته دفاع مقدس ، عنوان کرد: روحيه ايثار و فداکاري ملت ايران باعث شد که در اين جنگ سخت هشت ساله علي رغم مشکلات، پيروز شويم.

نماينده رهبر انقلاب در سوريه با اشاره به عادي سازي روابط چند کشور خائن عرب با رژيم صهيونيستي ، عنوان کرد: اين خائنان احمق بدانند پيروزي واقعي در ميدان جنگ رقم خواهد خورد نه در باغ کاخ سفيد و به زودي از کار خود پشيمان خواهيد شد.

آيت الله طباطبايي در پايان سخنان خود به ذکر مصائب خاندان اهل بيت عليهم السلام پرداخت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر