برترين ها/ نماينده مردم شازند گفت: رئيس‌جمهور همانند کودک پنج ساله با مجلس و مردم لجاجت مي‌کند، تمام هنرش رئيس جمهور اين است رنگ ريشش را با رنگ لباسش ست کند، به جالي اينکه تمام فکر و ذهنش مردم و حفظ منافع مردم باشد. رئيس جمهوري که اين‌گونه فکر و رفتار مي‌کند نمي‌تواند درست تصميم بگيرد، از سر لجاجت با مردم و مجلس حرکاتي مي‌کند که منافع مردم در آن نيست.

 عضو کميسيون امنيت ملي و سيات خارجي مجلس گفت: مجلس با گزينه جديدي براي تصدي بر وزارت صنعت، معدن و تجارت رو به رو است که نمي داند در شرايط اقتصادي کشور چشم روي حواشي او از جمله دو تابيعتي بودنش ببندد يا پاي شعار انقلابي گري بودن بايستد.

محمود احمدي بيغش در اين باره و با اشاره به اينکه تعلل دولت براي معرفي هر چه زودتر وزير صنعت، معدن و تجارت که تاثير مستقيمي بر بازار اقتصادي کشور دارد، گفت: دولت با تاخير در اعلام وزير پيشنهادي براي وزارت صنعت، معدن و تجارت در حق مردم کوتاهي و سهل‌انگاري مي‌کند و اين رفتار نشات گرفته از بي‌‌تدبيري رئيس‌جمهور است.

 نماينده مردم شازند در مجلس ادامه داد: رئيس‌جمهور همانند کودک پنج ساله با مجلس و مردم لجاجت مي‌کند، تمام هنرش رئيس جمهور اين است رنگ ريشش را با رنگ لباسش ست کند، به جالي اينکه تمام فکر و ذهنش مردم و حفظ منافع مردم باشد. رئيس جمهوري که اين‌گونه فکر و رفتار مي‌کند نمي‌تواند درست تصميم بگيرد، از سر لجاجت با مردم و مجلس حرکاتي مي‌کند که منافع مردم در آن نيست.

عضو کميسيون امنيت ملي و سيات خارجي مجلس با اشاره به اهميت وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: با توجه به شرايط اقتصادي کشور، وزارت صنعت بزرگترين، با اهميت‌ترين و اقتصادي‌ترين وزارتخانه کشور است اما رئيس جمهور ماه‌هاست معطل کرده و فردي را سرپرست مي‌کند (به مدرس خياباني اشاره مي کند) که دلش با او نيست و در واقع اين فرد قرباني اختلاف‌نظرها در رياست جمهوري مي‌شود، رئيس‌جمهور، واعظي و نوبخت سمت و سوي يکساني ندارند و با اختلاف نظرشان وزير مناسبي براي وزارت صمت معرفي نمي‌شود.

اين نماينده با اشاره به اعلام رسمي رزم حسيني براي تصدي در وزارت صنعت، معدن و تجارت، بيان کرد: معرفي وزير پيشنهادي درست نيست، اين فرد در قد و قواره وزارت نيست، با اين شرايط مجلس بايد چه کند، مجلس براي دولت و وزارتخانه‌اي که تنها 8 ماه از عمرش باقي مانده چه کار مي‌توان انجام دهد؟ آيا بايد اين گزينه را رد کرد؟

وي ادامه داد: رئيس جمهور آشفتگي وضع مملکت را مي‌خواهد، احتمال دارد رئيس‌جمهور همان رفتاري را که در زمان راي اعتماد به مدرسي کرد و به مجلس نيامد را تکرار کند، اعتقاد دارم رئيس جمهور دنبال بهانه‌جويي دنبال، تلف کردن وقت و دنبال فرار از مسئوليت است.
عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با بيان اينکه رئيس جمهور از خدا مي خواهد رزم حسيني هم ازمجلس راي اعتماد نگيرد، گفت:در فضاي مجازي نسبت به اين مرد شبه‌هاي زيادي مطرح مي‌شود که اگر صحت داشته باشد توهين بزرگ روحاني به مردم و مجلس خواهد بود، انتخاب فردي براي وزارت که دوتابعيتي است، جنايت است در حق انقلاب و مردم شهيد داده و حالا رئيس جمهور بخواهد چنين فردي را براي وزارت معرفي کند و اگر صحت داشته باشد روحاني با دست خود گور خود را مي‌کند.

اخيرا نمايندگان از امکان خريد خودروي دنا پلاس اتوماتيک به قيمت کارخانه با اقساط ماهي 8 ميليون و 300 هزار تومان بهره‌مند شد‌ه‌اند که بسياري ارائه همزمان اين امتياز با اعلام وزير پيشنهادي صمت در شرايطي که بازار خودرو در بدترين وضعيت خود به سر مي برد را بي‌ارتباط با هم نمي‌دانند و بايد ديد اين بار حتي اگر رئيس‌جمهور به توصيه ستاد ملي مبارزه با کرونا در مجلس حاضر نشود، نمايندگان با راي اعتماد به رزم حسيني از خجالت دناپلاس در مي‌آيند يا رويه گذشته خود و رد وزير به دليل بي‌احترامي رئيس‌جمهور به مجلس را در پيش مي‌گيرند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar