نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

دستور فوری رئیس‌جمهور به رئیس بنیاد شهید

منبع
فارس
بروزرسانی
دستور فوری رئیس‌جمهور به رئیس بنیاد شهید
فارس/ حسن روحاني در پاسخ به نامه نماينده اصفهان در مجلس به منظور رفع مشکلات بيمه دي و خدمات دهي به جانبازان و ايثارگران دستور فوري خطاب به رئيس بنياد شهيد و ايثارگران صادر کرد.

حجت‌الاسلام حسن روحاني رئيس جمهور در پاسخ به نامه عباس مقتدايي نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي به منظور رفع مشکلات بيمه دي و خدمات دهي به جانبازان و ايثارگران دستور فوري خطاب به سعيد اوحدي رئيس بنياد شهيد و ايثارگران صادر کرد.


دستور حسن روحاني به رئيس بنياد شهيد

به گزارش فارس، متن نامه عباس مقتدايي به شرح ذيل است:

جناب حجت الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني

رياست محترم جمهوري اسلامي ايران

همانگونه که مستحضريد در سال‌هاي اخير، بيمه دي با مشکلات جدي مواجه شده؛ به‌گونه‌اي که از يک سو، نارضايتي مردم را به‌دنبال داشته است و از ديگر سو، بيمارستان‌هاي متعدد به دليل عدم تسويه حساب اين شرکت بيمه‌اي، حاضر به همکاري و ارائه خدمات به دارندگان بيمه تکميلي، نيستند. 

طبق مکاتبات جانبازان، ايثارگران و خانواده‌هاي شهدا با دفتر اينجانب، اين شرکت بيمه‌اي وابسته به بنياد شهيد و امور ايثارگران، نتوانسته اين نهاد را راضي نگه دارد و با وجود مشکلات عديده، براي چندمين سال متوالي، عهده‌دار بيمه تکميلي جانبازان، ايثارگران و خانواده‌هاي شهدا، شده است. بررسي‌هاي حاکي از آن است که اين شرکت بيمه‌اي با اکثر مراکز درماني قرارداد ندارد و از پرداخت هزينه‌هاي داروهاي جانبازان به‌ويژه داروهاي خارجي که مشابه داخلي ندارد و نيز خدمات دندانپزشکي، امتناع مي‌ورزد.

اين سؤال از سوي جانبازان و ايثارگران مطرح است که چرا جامعه جانبازان و ايثارگران و خانواده‌هاي شهداي تحت پوشش، همچنان بايد فداي عدم پاسخگويي و سوءمديريت بنياد و بيمه دي شوند؟ چرا عليرغم محرزشدن مسائل و مشکلات جدي اين شرکت بيمه‌اي، بنياد هنوز به همکاري با آن ادامه مي‌دهد؟

لذا با عنايت به مطالبه اين قشر، خواهشمند است دستور فرماييد به‌صورت جدي و در اسرع وقت، رسيدگي به اين مهم و رفع مشکلات شرکت بيمه دي در دستور کار قرار گيرد و نسبت به تغيير شرکت بيمه‌اي (به‌عنوان مطالبه اصلي جانبازان و ايثارگران) که بتواند بيمه تکميلي خدمات درماني و دارويي جانبازان، ايثارگران و خانواده‌هاي شهدا را به‌طور کامل، متعهد شود، اقدامات لازم صورت پذيرد. 

از حسن توجه جنابعالي قدرداني مي‌نمايد.


نامه نماينده اصفهان در مجلس به رئيس جمهور درباره بيمه دي

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد

instagram.com/akharinkhabar

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر