نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

دادستان کل: امروز دشمن در اتاق‌های تک تک ما مشغول فعالیت است

منبع
ايلنا
بروزرسانی
دادستان کل: امروز دشمن در اتاق‌های تک تک ما مشغول فعالیت است

ايلنا/ دادستان کل کشور گفت: امروز سلاح دشمن در اتاق‌هاي تک تک ما و فرزندانمان و در ادارات ما مشغول فعاليت است تا بتواند به اهداف شوم خودشان برسند و لذا اين جنگ به مراتب از جنگ نظامي سخت‌تر است و مقابله با آن هوشياري مي‌طلبد که البته مقام معظم رهبري هشدار‌هاي لازم را مي‌دهند.

حجت‌الاسلام منتظري، دادستان کل کشور در مراسم تجليل از ايثارگران گفت: دربرابر کساني که مقابل دشمن ايستادند سر تعظيم فرود مي‌آوريم و اميد است رهروان خوبي براي اين شهداي گرانقدر باشيم.

وي ادامه داد: دفاع مقدس دوران هشت ساله‌اي بود که شهدا بار مسئوليتي را برعهده گرفتند همچنين جانبازان و آزادگان نيز جزيي از آن هستند و همه ما وظيفه داريم اين ايام و خاطره‌هاي فراموش نشدني آن‌ها را زنده نگه داريم.

دادستان کل کشور تاکيد کرد: ما وارثان انقلاب اسلامي و دفاع مقدس وظيفه داريم در راستاي صيانت از دستاوردهاي انقلاب تلاش کنيم. امروز جهاد ما در مقابل دشمن به گونه ديگر است؛ ما امروز در عرصه جهاد از جمله جنگ اقتصادي و فرهنگي هستيم که آثار تخريبي آن بيشتر است.

وي ادامه داد: در دوران دفاع مقدس شرق و غرب و حتي سرسپردگان غرب در داخل همه توان خود را به کار گرفتند تا نام جمهوري اسلامي را از پاي درآورند و کشور را تکه تکه کنند، اما اراده خدارند چيز ديگري بود.

دادستان کل کشور تاکيد کرد: امروز همان استراتژي با تاکتيک‌هاي مختلف وجود دارد و هدف آن‌ها از بين بردن پايه‌هاي اعتقادي است و دشمن همه توانش را به کار گرفته تا با ضربه به فرهنگ و با سند ٢٠٣٠ پيروز شوند.

وي گفت: همان مقاومتي که در برابر جنگ تحميلي ايستادگي کرد امروز نيز وظيفه دارد در برابر اين جنگ‌هاي اقتصادي و فرهنگي مقاومت کند؛ امروز وظيفه ما سخت است و بايد در اين جنگ هر آنچه در توان داريم تلاش کنيم و گوش به فرمان باشيم.

دادستان کل کشور گفت: امروز سلاح دشمن در اتاق‌هاي تک تک ما و فرزندانمان و در ادارات ما مشغول فعاليت است تا بتواند به اهداف شوم خودشان برسند و لذا اين جنگ به مراتب از جنگ نظامي سخت‌تر است و مقابله با آن هوشياري مي‌طلبد که البته مقام معظم رهبري هشدار‌هاي لازم را مي‌دهند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره