نماد آخرین خبر

واعظی: دولت به صلاحیت و توانمندی رزم‌حسینی ایمان و اعتقاد دارد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
واعظی: دولت به صلاحیت و توانمندی رزم‌حسینی ایمان و اعتقاد دارد

ايرنا/ رييس دفتر رييس جمهوري با بيان اين که گزينه بسيار توانمند و کارنامه‌داري از سوي رييس‌ جمهوري به مجلس معرفي شده است، تاکيد کرد: هم رييس جمهوري و هم مجموعه دولت به صلاحيت و توانمندي عليرضا رزم‌حسيني ايمان و اعتقاد کامل دارند.

محمود واعظي در صفحه شخصي خود در اينستاگرام افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت با توجه به گستره وسيع ماموريت‌ها و شرح وظايف از نقاط بسيار کليدي دستگاه اجرايي است.اين وزارتخانه علاوه بر حوزه صنعت و معدن نقش بسيار مهمي در مديريت بازار دارد.

 رييس دفتر ريييس جمهوري افزود: تنظيم بازار جزو نيازهاي اساسي اين روزهاي کشور است و از همين رو تعيين تکليف وزارت صنعت، معدن و تجارت براي دولت و شخص رييس‌ جمهوري فوق العاده حائز اهميت و براي کشور بسيار ضروري است.

وي خاطرنشان کرد: خوشبختانه جمع‌بندي‌ها براي انتخاب وزير پيشنهادي به نتيجه رسيده و گزينه بسيار توانمند و کارنامه‌داري از سوي رييس‌ جمهوري به مجلس معرفي شده است هم رييس جمهوري و هم مجموعه دولت به صلاحيت و توانمندي عليرضا رزم‌حسيني ايمان و اعتقاد کامل دارند.

رييس دفتر رييس جمهوري تاکيد کرد: اميدواريم ايشان با کوله‌باري از تجربه و کارنامه قابل قبولي که در عرصه‌هاي مختلف خدمتگزاري از جمله در سمت استانداري دو استان مهم کرمان و خراسان رضوي دارند، با اعتماد نمايندگان ملت، راهي وزارت صنعت، معدن و تجارت شوند و اين وزارتخانه با تمرکز و ظرفيت کامل در مسير حل مشکلات مردم فعال شود.

رييس‌جمهوري روز سه شنبه در نامه‌اي به مجلس شوراي اسلامي عليرضا رزم‌حسيني را به عنوان وزير پيشنهادي صنعت، معدن و تجارت معرفي کرد. رزم‌حسيني در دولت تدبير و اميد استاندار استان‌هاي خراسان رضوي و کرمان بوده است.

 رزم‌حسيني سابقه مديريت چند شرکت بزرگ، عضويت در هيات مديره چند واحد توليدي و فعاليت‌هاي بازرگاني را در کارنامه خود دارد و نيز عضو هيات مديره چند واحد معدني نيز بوده است و با امور صنعت، معدن و تجارت آشنايي کامل دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره