نماد آخرین خبر

صوفی: تکرارهای خاتمی دیگر اثر ندارد

منبع
فارس
بروزرسانی
صوفی: تکرارهای خاتمی دیگر اثر ندارد

فارس/ علي صوفي، فعال سياسي اصلاح‌طلب گفت: خوئيني‌ها نمي‌تواند جايگزين خاتمي باشد زيرا آقاي خاتمي جايگاه خود را دارند و مورد قبول تمام اصلاح‌طلبان هستند. البته مردم هم ديگر آن مردم سال92 نيستند که با يک پيام کوتاه خاتمي شگفتي خلق کنند.

برخي چهره‌هاي فعال سياسي در واکنش به نامه موسوي خوئيني‌ها مصاحبه‌هايي با نامه نيوز انجام داده‌اند که بخشي از هر کدام از اين مصاحبه‌ها در ادامه آمده است.
علي صوفي، فعال سياسي اصلاح‌طلب: خوئيني‌ها نمي‌تواند جايگزين آقاي خاتمي باشد زيرا آقاي خاتمي جايگاه خود را دارند و مورد قبول تمام اصلاح‌طلبان هستند. البته مردم هم ديگر آن مردم سال92 نيستند که با يک پيام کوتاه آقاي خاتمي شگفتي خلق کنند.
ناصر قوامي، فعال سياسي اصلاح‌طلب: نمي‌دانم آقاي موسوي خوئيني‌ها چقدر با مردم ارتباط دارد، اما من مي‌بينيم که مردم نسبت به اصلاح طلبان بدبين هستند و همه مشکلات دولت به حساب اصلاح طلبان ريخته شده است. به هر کوي و برزن يا مغازه که مي‌رويم مردم مي‌گويد شما اصلاح طلبان چه کار کرديد؟ و روحاني پدر مردم را درآورد.
جبار کوچکي نژاد، عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس: موسوي خوئيني ها و آقاي خاتمي با هم شب نشيني دارند. به عبارت ديگر انتشار اين نامه ها با هماهنگي هاي قبلي صورت مي گيرد و آقاي موسوي خوئيني مي‌خواهد با نوشتن اين نامه ها مديريت اصلاح طلبان راديکال به دست بگيرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره