نماد آخرین خبر

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان

منبع
ايسنا
بروزرسانی
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان

ايسنا/ يک عضو هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي، تذکرات کتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي کشور را قرائت کرد.

روح‌الله متفکرآزاد در نشست علني امروز (يکشنبه) مجلس تذکرات کتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي را به شرح زير قرائت کرد:

جعفر قادري به وزير امور خارجه: لزوم پيگيري براي داير کردن پرواز ميان ايران و کشورهاي جنوبي خليج فارس براي حضور کارگران ايراني در محل اقامتشان. به وزير ميراث فرهنگي و گردشگري: لزوم بهره‌مندي قاليبافان از تسهيلات کرونا.

مهدي شريفيان به وزير نيرو: لزوم رفع مشکل افت فشار و قطع مکرر آب شرب شهرک واوان شهرستان اسلامشهر. به وزير ورزش و جوانان: لزوم افزايش سرانه فضاي ورزشي و تامين امکانات ورزشي شهرستان اسلامشهر

عليرضا نظري و ۲۳ نفر از نمايندگان به وزير اقتصاد: لزوم رسيدگي به تخلفات بانک آينده در تسهيلات اعطايي به شرکت‌هاي زيرمجموعه خود.

نصرالله پژمانفر و ۳۹ نفر از نمايندگان به وزير آموزش و پرورش: چرا بايد سياست‌ها و تصميمات متوليان وزارتخانه تا ۲۴ ساعت قبل از شروع سال تحصيلي ناگهان تغيير کند.

الله‌وردي دهقاني به وزير راه و شهرسازي: علت اجراي تبعيض‌آميز طرح‌هاي بزرگ زيرساختي از جمله راه‌آهن در سراسر کشور و تغيير مرکز شهرستان ورزقان از اين شهر به يک روستا و سوء استفاده کارشناسان از بيت‌المال چيست.

عباس مقتدايي به وزراي آموزش و پرورش، تعاون، بهداشت و علوم: لزوم توجه به دغدغه معلولان نسبت به آزمون استخدامي آموزش و پرورش، لزوم تأمين واکسن آنفلوآنزا مورد نياز استان اصفهان، لزوم انتخاب مجريان توانمند و باحوصله جهت استقرار در کنار معلولان متقاضي شرکت در آزمون‌هاي گوناگون.

معين‌الدين سعيدي به رئيس جمهور: لزوم بازنگري در حذف ضريب داوطلبان بومي آزمون استخدامي در مناطق محروم.

سيد محسن دهنوي به رئيس جمهور: لزوم رسيدگي به وضعيت آشفته بازار خودرو.

پرويز اوسطي به وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي: لزوم رسيدگي به اختلاف احکام حقوقي کتابداران شاغل در کتابخانه‌هاي عمومي با ساير کارکنان.

سيدجليل ميرمحمدي ميبدي و ۵۰ نفر از نمايندگان به رئيس جمهور: علت ناتواني در مهار عوامل موثر بر قيمت ارز و افزايش افسارگسيخته قيمت دلار

صديف بدري به رئيس جمهور: چرا هيچ نظارتي بر افزايش قيمت اقلام ضروري و مورد نياز مردم صورت نمي گيرد.

حبيب الله دهمرده به وزير امور خارجه: لزوم اقدام جدي در زمينه حقابه رودخانه هاي مرزي.
به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد

instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره