نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

توصیه فعال اصولگرا به رضایی برای پیروزی در ۱۴۰۰

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
توصیه فعال اصولگرا به رضایی برای پیروزی در ۱۴۰۰

باشگاه خبرنگاران/ وهاب عزيزي دبيرکل جبهه جهادگران ايران اسلامي مي‌گويد: از آقاي رضايي انتظار مي رود بتواند براي برون رفت کشور از مشکلات اقتصادي يک برنامه جامع کاربردي ارائه دهد که به نظر مي رسد اين از نقاط قوت ايشان باشد.

دبيرکل جبهه جهادگران ايران اسلامي در واکنش به شايعه حضور مجدد محسن رضايي در انتخابات رياست جمهوري ۱۴۰۰ گفت: دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام يک پست استراتژيک دارد که مشخصه بارز آن برنامه ريزي و تدوين سياست هاي کلي نظام است، پس از آقاي رضايي انتظار مي رود با استفاده از اين فرصت و  اتکا به تخصص دانشگاهي خود بتواند براي برون رفت کشور از مشکلات اقتصادي يک برنامه جامع کاربردي ارائه دهد که به نظر مي رسد اين از نقاط قوت ايشان باشد.

او ادامه داد: اما مشکل اصلي آقاي رضايي در نگاه تک بعدي و کلاسيک ايشان به انتخابات است، همچنين حضور ضعيف آقاي رضايي در انتخابات ادوار گذشته مبَيِن اين مطلب است که وي براي پيروزي در انتخابات برنامه مناسب و عملياتي ندارد، دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام براي پيروزي در انتخابات رياست جمهوري ۱۴۰۰ لازم است که از رضايي اتو کشيده و شيک عبور کرده به يک رضايي منعطف و سياست‌ورز برسد.

دبيرکل جبهه جهادگران ايران اسلامي افزود:  محسن رضايي براي کسب آراي اکثريت و پيروزي در انتخابات رياست جمهوري ۱۴۰۰ در اولين قدم بايد با تهيه يک برنامه عملياتي براي انتخابات؛ حلقه مشاوران قديم خود را بشکند و تحولي اساسي در ترکيب تيم رسانه اي خود ايجاد کند، در حالي که سايت تابناک به عنوان يک رسانه منتسب به آقاي رضايي هنوز مانند يک دژ نظامي خيلي بسته عمل مي کند و ياران محسن رضايي تا زماني که از خودشان عبور نکنند، به وصال مردم نمي رسند.

تحليلگر مسائل سياسي تاکيد کرد: فضاي سياسي حاکم بر جامعه حاکي از آن است که مردم در يک روند فرسايشي از برنامه هاي پوشالي و شعار هاي بدون پشتوانه خسته شده اند و آستانه تحملشان به مرز شکستن رسيده است. در چنين وضعيتي شخصيتي مي تواند مردم را پاي صندوق هاي راي بياورد که بتواند شعارهايش را با آهنگ دل مردم کوک کند و اين مهم نياز به يک تيم انتخاباتي چابک متشکل از مشاوران اجتماعي، سياسي و رسانه اي متخصص دارد که به نظر من آقاي رضايي در اين مورد ضعف دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره