نماد آخرین خبر

سوابق و برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت به مجلس رسید

منبع
فارس
بروزرسانی
سوابق و برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت به مجلس رسید

فارس/ عليرضا رزم حسيني، وزير پيشنهادي صنعت معدن و تجارت سوابق و برنامه‌هاي خود را براي اخذ راي اعتماد از نمايندگان مجلس به آنها ارائه داد.

در برنامه 49 صفحه اي که وزير پيشنهادي به مجلس ارائه داده است در دو سطح به تشريح برنامه ها پرداخته است؛ سطح اول برنامه راهبردي اجرايي وزارت صنعت از سوي وزير پيشنهادي است و سطح دوم برنامه اجراي مردمي کردن اقتصاد مقاومتي با الگوي قلعه‌گنج است که تاکيد شده مشروط به درخواست استانداران به عنوان نمايندگان عالي دولت در استان ها، نمايندگان ولي فقيه در استان و روساي کل دادگستري توسط وزارت صمت در قالب احياي مسئوليت اجتماعي شرکتي پشتيباني خواهد.

بر اين اساس در برنامه هاي ويژه وزارت صنعت، معدن و تجارت مواردي همچون الگوي مثلث توسعه اقتصادي فرهنگي با هدف مشارکت مردمي، توجه ويژه به معيشت مرزنشينان و مرزها، ستاد ويژه تدابير اقتصادي براي شرايط تحريم،  صنعت خودرو، صنعت لوازم خانگي، توسعه فولاد، توسعه صادرات، نساجي و پوشاک، توجه ويژه به توليد داخل، الگوي کسب و کار براي صنايع کوچک، اصلاح فضاي کسب و کار و صدور مجوز و همچنين مديريت بازار و نظارت و بازرسي ديده شده است.

سه شنبه هفته گذشته رئيس جمهور طي نامه‌اي عليرضا رزم حسيني استاندار سابق کرمان و خراسان رضوي را به عنوان دومين گزينه پيشنهادي خود براي وزارت صنعت، معدن و تجارت به مجلس معرفي کرد که اين نامه در جلسه روز چهارشنبه 2 مهر اعلام وصول شد.
جلسه راي اعتماد به رزم حسيني به عنوان وزير پيشنهادي دولت براي تصدي وزارت صنعت، معدن و تجارت روز سه‌شنبه همين هفته برگزار خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره