نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

دفاع روحانی از رزم حسینی در جلسه هیات دولت

منبع
پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري
بروزرسانی
دفاع روحانی از رزم حسینی در جلسه هیات دولت

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري/ رييس جمهور با بيان اين که وزارت صنعت، معدن و تجارت در خط مقدم جبهه مبارزه اقتصادي است، گفت: اميدوارم با راي اعتماد قوي به وزير پيشنهادي صمت کارنامه خوبي براي مجلس و دولت در پيروزي در جنگ تحميلي اقتصادي رقم بزنيم.

حسن روحاني عصر يکشنبه در جلسه هيات دولت اظهار داشت: مبالغه نخواهد بود اگر بگوييم امروز و به ويژه در سالي که مقام معظم رهبري، ماموريت جهش توليد را به دولت و مجلس ابلاغ فرموده‌اند، وزارت صنعت، معدن و تجارت، خط مقدم جبهه مبارزه اقتصادي است.

روحاني با بيان اينکه رونق توليد از جمله در بخش صنعت، معدن و تجارت، چه در بخش صادرات و چه در بخش واردات، هدف مستقيم جنگ اقتصادي آمريکا با مردم ايران در سال‌هاي اخير بوده است، تاکيد کرد: در چنين شرايطي، انسجام مديريتي در وزارت صنعت، معدن و تجارت، ضرورت قطعي و فوري است و حضور وزير توانا و برخوردار از اعتماد دولت و مجلس در اين وزارتخانه حياتي است.

رييس جمهوري افزود: انتخاب و معرفي عليرضا رزم حسيني براي تصدي مسووليت اين وزارت، پس از بررسي‌ها و مشورت‌هاي گسترده صورت گرفته و سابقه مديريتي متنوع و موفق ايشان در موقعيت‌هاي صنعتي و تجاري، قوت اجماع‌سازي ايشان که در مديريت عالي دولت در استان‌هاي مختلف آزموده شده است و هماهنگي ايشان با دستگاه‌هاي ديگر، زمينه توفيق آقاي رزم‌حسيني را در اين ماموريت فراهم مي‌کند.

روحاني با ابراز اطمينان از اينکه نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي، هم به حساسيت شرايط جنگ اقتصادي توجه دارند و هم به اهميت نقش وزارت صمت در رفع مشکلات مردم در حوزه توزيع و تنظيم بازار و مقابله با بي‌انضباطي در بازارها واقفند، اظهار اميدواري کرد که با راي اعتماد قوي مجلس به رزم‌حسيني، بتوانيم کارنامه خوبي براي مجلس و دولت در خدمت به مردم، جهش توليد و پيروزي در جنگ تحميلي اقتصادي رقم بزنيم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر