نماد آخرین خبر

فرمانده نیروی دریایی سپاه: مسئله اصلی امروز کشور ما معیشت مردم است

منبع
ايسنا
بروزرسانی
فرمانده نیروی دریایی سپاه: مسئله اصلی امروز کشور ما معیشت مردم است

ايسنا/ فرمانده نيروي دريايي سپاه گفت: مسئله اصلي امروز کشور ما معيشت مردم است و مسئولان بايد براي رفع اين مشکل قدم بردارند.

به گزارش سپاه نيوز؛ سردار دريادار عليرضا تنگسيري فرمانده نيروي دريايي سپاه امروز در نخستين همايش نقش عشاير در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: ايران اسلامي  کشوري غني است و دشمن نمي‌تواند با کينه ورزي هايش، ملت مقاوم ما را از پاي دربياورد.

وي افزود: مسئله اصلي امروز کشور ما معيشت مردم است و مسئولان بايد در راستاي برطرف شدن چالش‌ها تمام توان خود را به کار بگيرند.

سردار تنگسيري ادامه داد: مسئولي که در جمهوري اسلامي فعاليت مي‌کند، اگر صداي عدالت را بشنود و به آن عمل نکند، بايد در برابر خدا و خلق خدا پاسخگو باشد. بايد مراقب بود مال دنيا باعث تغيير در رفتار نشود، چرا که دشمن همواره در کمين است؛ روزي با دينارهاي بني اميه و امروز با دلارهاي آمريکايي.

فرمانده نيروي دريايي سپاه تصريح کرد: دشمنان  بدانند ملت ما در دوران جنگ تحميلي همواره عليه ظلم و استکبار متحد بود و کشورهاي متخاصم نتوانستند خدشه‌اي به اين مقاومت مردمي وارد کنند و دشمنان امروز هم بي شک نمي‌توانند کاري از پيش ببرند.

وي بيان کرد: اگر دشمن ملت ما را تهديد کند، ما نيز پاسخ او را با شديدترين تهديدها مي‌دهيم. پيش از انقلاب برد موشک‌هاي وارداتي براي شناورهايمان به ۴۵ کيلومتر محدود مي‌شد در صورتي که امروز به همت جوانان توانمند سپاه پاسداران و وزارت دفاع، موشک‌هاي کروز ما از ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ کيلومتر برد دارند.

وي تاکيد کرد: دشمن همه تلاشش را مي‌کند تا امثال سردار سليماني‌ها را ترور کند اما نمي‌داند ملتي که آرزويش شهادت است، از مرگ واهمه‌اي ندارد و حاج قاسم‌هاي فراواني در اين مملکت هستند که نداي حق را لبيک بگويند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر