فارس/ دبيرکل حزب اصلاح‌طلب هدا به طرح استعفاي حسن روحاني واکنش نشان داد و گفت که ما بايد به جاي طرح استعفاي حسن روحاني از او بخواهيم که درباره عملکردش در طول اين 7 سال توضيح دهد و منتقدان نيز در يک فضاي منصفانه به دولت نقد کنند.
 
عباس عبدي فعال سياسي اصلاح طلب چندي پيش (يکشنبه 6 مهر ماه 99) طي يادداشتي مجددا پيشنهاد استعفاي حسن روحاني را مطرح و تاکيد کرده است: «طي 10 ماه گذشته هيچ مشکلي حل نشده که بر مشکلات هم اضافه شده است. در اين 10 ماه کدام چشم‌انداز تيره بود که تيره‌تر نشده است، بنابراين عاقلانه نيست که اين وضع ادامه يابد.»
عبدي نوشته بود: «از اين رو حالا که اصولگرايان غالب، قدرت و اراده استيضاح را ندارند، پيشنهاد مي‌کنم که روحاني شخصا دست به کار شود. کنار رفتن نه به معناي اعتراض، بلکه به معناي گشودن راه‌ براي حل ماجرا.»

احمد شريف دبيرکل حزب اصلاح‌طلب هدا در گفت‌و‌گو با فارس در اينباره گفت که آقاي عبدي قبلا هم چنين پيشنهادي داده بود و مجددا چون مجلس عوض شده و همسو با دولت نيست اين پيشنهاد را مطرح کرده است.
وي مي‌گويد: چندماهي از پايان عمر دولت باقي نمانده است بنابراين نيازي به استعفا نيست. از سوي ديگر دولت مجري انتخابات است و بايد انتخابات 1400 را برگزار کند بنابراين احساس مي‌شود بي دولتي ممکن است در تصميم‌گيري‌ها هرج و مرج ايجاد کند و اين مطلوب نيست.
اين فعال سياسي اصلاح‌طلب تاکيد کرد: ما بايد به جاي طرح استعفاي حسن روحاني از او بخواهيم که درباره عملکردش در طول اين 7 سال توضيح دهد و منتقدان نيز در يک فضاي منصفانه به دولت نقد کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد

instagram.com/akharinkhabar