خانه ملت/ عضو هيأت رئيسه مجلس با صدور پيامي به مناسبت بازگشت پيکر شهيد ارمني هاکوپيان، ارامنه را مايه عزت و افتخار ايران دانست.
 
سيدناصر موسوي لارگاني عضو هيأت رئيسه مجلس شوراي اسلامي در پيامي به مناسبت بازگشت پيکر پاک شهيد هراچ هاکوپيان به اصفهان گفت ارامنه عزيز ايران در طول دوران 4 دهه انقلاب اسلامي و به خصوص در 8 سال دفاع مقدس با مجاهدتي وصف ناپذير در دفاع از وطن درخشيدند.

متن پيام وي به شرح زير است:

بسم رب الشهدا و الصديقين
اين وعده خداست که حق الناس را نمي بخشد! خون شهدا حق الناس است، نمي دانم با اين حق الناس بزرگي که به گردن ماست، چه خواهيم کرد؟!

بازگشت شکوهمندانه پيکر پاک و مطهر شهيد بزرگوار هراچ هاکوپيان به اصفهان در ايام نزديک به اربعين سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) معنويت شهر شهيدان را دو چندان کرد.

ارامنه عزيز ايران در طول دوران 4 دهه انقلاب اسلامي و به خصوص در 8 سال دفاع مقدس با مجاهدتي وصف ناپذير در دفاع از وطن درخشيدند. شهداي عزيز ارمني گواه اين عزت آفريني هستند.

به عنوان خادم مردم شهيد پرور استان اصفهان در خانه ملت بازگشت پيکر شهيد هراچ هاکوپيان به اصفهان پس از ۳۳ سال را به محضر خانواده بزرگوار اين شهيد، هموطنان عزيز ارمني، نمايندگان معزز ارامنه جنوب و شمال در مجلس شوراي اسلامي و مردم انقلابي اصفهان تبريک و تسليت عرض نموده و از درگاه ايزد منان براي اين شهيد عزيز علو درجات و براي بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل و عزت دارين مسئلت مي نمايم.

والعاقبة للمتقين
سيد ناصر موسوي لارگاني
نماينده مردم فلاورجان در مجلس شوراي اسلامي

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar