نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

سردار سلامی: سپاه با شهدا و پاسدارهایش شناخته می‌شود نه با موشک‌ها

منبع
فارس
بروزرسانی
سردار سلامی: سپاه با شهدا و پاسدارهایش شناخته می‌شود نه با موشک‌ها

فارس/ فرمانده کل سپاه با بيان اينکه با شهدا و پاسدارهايش شناخته مي شود نه با موشک‌ها و ساختمان‌هايش،‌ گفت: موشک و ساختمان ارزش نيستند بلکه شهدا و پاسداران ارزش‌ها و هويت سپاه هستند.

در آستانه پنجمين سالگرد شهادت سردار شهيد حسين همداني، سردار سرلشکر پاسدار حسين سلامي فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با حضور در منزل اين شهيد با خانواده وي ديدار و گفتگو کرد.

در اين ديدار که سردار علي فضلي جانشين معاون هماهنگ کننده سپاه، سردار ابوالقاسم شريفي مسئول ايثارگران کل سپاه و سردار يزدي فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، فرمانده کل سپاه را همراهي کردند، سردار سلامي در سخناني شهيد همداني را شهيدي با شخصيت و خصوصيات بزرگ و فوق العاده برشمرد و گفت: سردار شهيد همداني فرمانده اي با گذشت، مهربان، اهل فکر، تدبير و اخلاق مدار بود و هر شخصي که با او کار مي کرد مجذوب اخلاق و رفتار و حالات او مي شد.

 
فرمانده کل سپاه بيان کرد: شهيد همداني به خاطر وسعت شخصيتي که داشت تمامي مسئوليت هايي که به او محول مي شد را مي پذيرفت و آثار و برکات زيادي در مسئوليت هايش از خود بر جاي گذاشت که نقطه اوج فرکات فعاليت هايش در سوريه بروز کرد.

سردار سلامي با بيان اينکه شخصيت‌ها هويت يک سازمان هستند، اظهار کرد: سپاه با شهدا و پاسدارهايش شناخته مي شود نه با موشک‌ها و ساختمان‌هايش. موشک و ساختمان ارزش نيستند بلکه شهدا و پاسداران ارزش‌ها و هويت سپاه هستند.

فرمانده کل سپاه در خاتمه شهيد همداني و ساير شهدا را يک نور واحد خواند که ظهورهاي متفاوتي از يک حقيقت واحد هستند و فرقي بين آنها وجود ندارد.

در پايان اين ديدار پس از قرائت مداحي توسط يکي از ذاکران اهل بيت، فرمانده کل سپاه با اهداي لوح تقدير و هدايايي از خانواده شهيد همداني تجليل کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره