نماد آخرین خبر

نمایندگان به دیدار رئیسی می‌روند

منبع
تسنيم
بروزرسانی
نمایندگان به دیدار رئیسی می‌روند

تسنيم/ نايب رئيس کميسيون قضايي مجلس اولويت هاي اين کميسيون براي دوره فعلي پارلمان را اعلام کرد.

حجت الاسلام حسن نوروزي نايب رئيس کميسيون حقوقي و قضايي مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با تسنيم، با بيان اينکه پس از تشکيل اين کميسيون با اصلاح آيين نامه داخلي مجلس اولويت هاي را که بايد در دستور کار کميسيون قرار گيرد را احصا کرده ايم، گفت:کميسيون قضايي در مجلس گذشته يکي از پرکار‌ترين کميسيون ها بود و  اعضاي اين کميسيون در مجلس يازدهم هم تمام تلاششان را خواهند کرد که در اين مجلس هم جزء بهترين کميسيون‌هاي باشند.

وي درباره اولويت مهم کميسيون حقوقي و قضايي در مجلس يازدهم، ادامه داد: مسئله اقتصادي، لايحه تجارت، دادگاه‌هاي تجارت، اجرايي کردن ثبت اموال مسئولين نظام و همچنين بحث تسريع اصل 49 قانون اساسي از مهم ترين اولويت هاي است که در کميسيون آنها را پيگيري خواهيم کرد.

نماينده مردم رباط کريم در مجلس با تاکيد براينکه برخي از مصوبات کميسيون قضايي مجلس گذشته تاکنون اجرايي نشده است، اضافه کرد:به طور مثال در رابطه با اصل 49 قانون اساسي مصوبه‌اي وجود داشت که کميسيون قضايي مجلس يازدهم منتظر است که شوراي نگهبان اين قانون را تاييد کند تا به مرحله اجرا دربيايد.

نايب رئيس کميسيون حقوقي و قضايي مجلس درباره ديدار اعضاي کميسيون با رئيس قوه قضائيه، بيان داشت: برنامه ريزي هاي انجام شده که بعد از تعطيلات دو هفته‌اي مجلس اعضاي کميسيون ديداري با آقاي رئيسي، رئيس قوه قضائيه داشته باشند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره