نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

واعظی: کاندیدای ۱۴۰۰ نیستم؛ مگر بیکارم

منبع
انتخاب
بروزرسانی
واعظی: کاندیدای ۱۴۰۰ نیستم؛ مگر بیکارم

انتخاب/ رئيس دفتر رئيس‌جمهور با بيان اينکه بزرگان جريان اصلاحات ارتباط خوبي با روحاني دارند، گفت: برخي اصلاح‌طلبان از ابتدا به دولت انتقاد مي‌کردند.
 
صبح امروز (چهارشنبه) محمود واعظي رئيس دفتر رئيس‌جمهور در حاشيه جلسه هيئت دولت در جمع خبرنگاران با بيان اينکه شوراي مرکزي حزب اعتدال و توسعه درحال بررسي شرايط انتخابات است، اظهار کرد: تعداد کانديداها براي انتخابات رياست جمهوري ۱۴۰۰ زياد است.
واعظي در پاسخ به اين سوال که آيا اعتدال و توسعه براي انتخابات رياست‌جمهوري با اصلاح‌طلبان ائتلاف خواهد کرد؟، گفت: خيلي تا موقع انتخابات مانده است.
وي در پاسخ به اين سوال که شما براي انتخابات ۱۴۰۰ کانديدا نمي‌شويد؟، گفت: خير، مگر من بيکارم گزينه کانديداتوري باشم.
رئيس دفتر رئيس‌جمهور تاکيد کرد: من هفته گذشته خيلي روشن گفتم که بين اصلاح‌طلبان اختلاف نظر وجود دارد و ديدگاهايشان نسبت به دولت هم يکي نيست، برخي خيلي حامي دولت هستند ولي يک عده‌اي از اين‌ها هم از ابتدا به دولت انتقاد مي‌کردند و من هفته گذشته جواب اين‌ها را دادم.

واعظي گفت: اخيراً آقاي بهزاد نبوي مصاحبه بسيار خوبي کرد و آقاي خاتمي هم هميشه حامي دولت بوده است. اصلاً بزرگان اصلاحات ارتباط بسيار خوبي با آقاي روحاني دارند.

برخي نمايندگان مجلس انتظارات مردم را بالا مي‌برند
وي در ادامه با بيان اينکه اساس موضوعاتي که مربوط به سران قوا مي‌شود در چهار شوراي عالي مورد بررسي و بحث قرار مي‌گيرد، گفت: گاهي مضاعف بر آن جلساتي ميان سه قوه نيز برگزار مي‌شود. نمي‌دانم چرا اين‌طور شده که يک جلسه حالا به هر دليلي برگزار نشده، آن هم بر اساس پروتکلي که ابلاغ شد. اما ابتدا از طرف خود مجلس اطلاع رساني شد.
رئيس دفتر رئيس‌جمهور عنوان کرد: اتفاق عجيبي در حال رخ دادن است. تعداد نمايندگاني که الفاظ نامناسبي به کار مي‌گيرند در اين دوره اضافه شده است‌. هنوز خيلي به انتخابات مانده و امروز برخي به اسم رسيدگي به مشکلات سفرهايي مي‌روند و حرف‌هايي به مردم مي‌زنند که انتظارات را بالا مي‌برند. خود اينها در گذشته مسئوليت داشتند و حامي دولتي بودند که هيچکدام از اين کارها را انجام نداد.
روحاني تاکيد کرد: در حالي‌که لوايح زيادي در مجلس باقي مانده نمايندگان به دنبال طرح‌هاي جديد ديگر هستند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر